Celebrity

29. prosince 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Šokující přiznání Veroniky Žilkové. Gott se ji snažil svést, když už byl s Ivanou!

Hvězda seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou Veronika Žilková v knize Dělte dvěma odhalila velká tajemství. Prozradila například, kteří slavní muži se ji snažili sbalit. Byl mezi nimi dokonce i zpěvák Karel Gott, který jí dělal neslušné návrhy v době, kdy už začínal randit se svou budoucí manželkou Ivanou Gottovou. Herečka popsala detaily!

Mistr na to šel šibalsky. „Karel Gott se mě snažil sbalit na charitu. V té době začínal chodit s Ivankou a já jsem v té době spolupořádala a moderovala plesy vozíčkářů, na které bylo velmi těžké sehnat sponzory. A tak jsme s Jirkou Hudlerem (hokejista a bývalý partner její dcery Agáty, pozn. red.) vymysleli, že budeme dražit podepsané kravaty slavných. Měla jsem kravaty od všech hokejistů, sportovních komentátorů a podobně, ale chyběl mi zlatý hřeb. A tím měla být kravata Karla Gotta,“ začala své vyprávění Žilková.

Na Mistra si sehnala číslo, zavolala mu a on jí kravatu ochotně přislíbil. Jenže čas plynul a on se stále k ničemu neměl. „V den plesu mi konečně zavolal a řekl, ať si pro ni přijdu na Bertramku. Měla jsem auto plné špinavých lísek od jablek, které jsem vezla do moštárny, a proto jsem ho zaparkovala za rohem. V domácím oblečení jsem zazvonila na Bertramce. A najednou jako by začal film. Otevřela se zlatá brána, ve dveřích se zjevil Karel Gott v bleděmodrém župánku a řekli mi, že si pro tu kravatu musím jít dovnitř,“ popsala herečka.

Pozvání do vily na Bertramce po váhání přijala

Chvíli váhala, nakonec ale jeho pozvání přijala. „Malinko mě polilo horko. Vešla jsem, Karel natáhl ruku a za mými zády se ozvalo cvak, cvak. Zamkl. Zrudla jsem a řekla: „Mistře, ta kravata tu cenu nemá.“ Pravděpodobně jsem ho pobavila, ještě chvilku mě lákal na šampaňské a pak že musí najít etuji na tu kravatu. Nejdřív jsem nevěděla, co to je, ale pak jsem si odvodila, že to bude krabička.

Nakonec mi tu kravatu podepsal, předal, odemkl dveře a trval na tom, že mě půjde vyprovodit k autu. Tak jsme šli k mému špinavému autu, on v tom modrém župánku. Vzpomínám si, jak se opřel o auto, za ním svítila Bertramka, a řekl: „Veroniko, možná že ne dnes, ale jednou se kamínek na tom vašem pevném domácím krbu může pohnout a pak...“ Nechal konec věty takhle ve třech tečkách a odešel,“ vylíčila Veronika Žilková.

Tomu, co právě prožila, nemohla uvěřit. „Sedla jsem si úplně zkoprněle do auta a začala ječet: „Ty vole, mě balil Karel Gott!“ Kravatu jsme večer vydražili a on tak přispěl na dobrou věc. Ale stále trvám na tom, že tu cenu, kterou za ni chtěl, neměla,“ uzavřela herečka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.