Celebrity

23. prosince 2021 05:59

David Laštovka

Veronika Žilková odhalila seznam svých milenců. Režisér Menzel nebyl jediným

Žilková promluvila o rozchodu se Stropnickým

Herečka Veronika Žilková se během života vdávala třikrát. V knize Dělte dvěma přiznala, že občas byla svým manželům nevěrná. Kdo patřil mezi její další lásky?

Už v minulosti vyplul napovrch milostný románek s o devět let starším hercem Janem Hartlem. Poznali se velmi mladí a jednalo se o její první velkou lásku. „Po skončení jednoho vánočního koncertu na mě s kyticí narcisek čekal moc hezký kluk a říkal: ´Vy se mi strašně líbíte.´ Když jsem se ale po nějaké době dozvěděla, že je herec, napsala jsem mu dopis: ´Milý Honzo, nikdy tě už nechci vidět! Můj tatínek je totiž také umělec a strašně to zničilo naši rodinu. Viděla jsem, že má vedle mojí maminky múzy a deptalo mě, že maminka nebyla jeho jediná. Umělci jsou nestálí, nerodinní typy, v žádném případě nechci umělce.´ A pak jsme spolu stejně čtyři roky chodili,“ prozradila Veronika.

Hartl bral jejich vztah velmi vážně, dokonce si ji chtěl vzít za manželku, Žilková ho ale nakonec opustila. V kuloárech se mluví o tom, že se s tím Jan dodnes nesmířil a od té doby s ní už nikdy nepromluvil.

Jiří Menzel čekal s Žilkovou dítě

Další její velkou láskou byl oscarový režisér Jiří Menzel, s kterým prožila románek na karlovarském filmovém festivalu. „Byla jsem absolutně zamilovaná,“ popsala svůj vztah herečka. Tehdy se jí rozpadalo manželství, měla doma malé dítě, prožívala pracovní krizi. S Menzelem přišla do jiného stavu, ale aniž by mu o tom řekla, nechala si dítě vzít.

„Strašně moc holek si v podobné situaci zničí život, vědí, že otec toho dítěte není partner na celý život, on je taky tak nebere, ale dítě je k sobě spoutá. A já věděla, že Menzel má holek víc. Navíc jsem byla děsně spálená životem. Také jsem nechtěla dalším otěhotněním riskovat, že zase ztratím veškerou práci,“ vysvětlila Veronika. Reakci Jiřího Menzela na těhotenství Žilkové si přečtěte tady.

Peškovo manželství přežilo, Žilkové ne

V roce 1986, když byla už dva roky vdaná za reklamního režiséra Jiřího Hanycha, s nímž měla tehdy roční dceru Agátu, prožila milostný románek s kolegou Michalem Peškem. Intimně se sblížili během natáčeni filmu Stopy zločinu: Otmar čeká spojku.

„Byl to takový kamarád taky rád. Byli jsme si blízcí, ale na vztah to nebylo. Tehdy jsem Hanycha načapala při nevěře, jemu (Peškovi - pozn. red) to doma taky skřípalo, a tak jsem zvažovala, že se rozvedu. Jenže on se rozvést nechtěl. Moje manželství krizi nevydrželo a jeho ano. Za pár let se stejně rozvedl,“ prozradila herečka. Více si o románku Žilkové a Peška přečtěte tady.

ZDROJ: Petr Macek, Veronika Žilková Dělte dvěma; CNC 2021

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.