Celebrity

20. prosince 2021 05:58

Milan Rozšafný

Žilková a Stropnický po půl roce konečně spolu! Na Vánoce chystají obří oslavu

Populární herečka Veronika Žilková rozvířila v posledních týdnech mediální vody svou biografií. V soukromí se ovšem chystá na poklidné rodinné svátky, při nichž se konečně uvidí se svou láskou. A na Štědrý den rozhodně nehodlají být u stolu ve skromném počtu.

Herečky Veroniky Žilkové jsou v posledních dnech plná média díky její knize Dělte dvěma, v níž prozrazuje nečekané detaily ze svého intimního života včetně nevěr či těhotenství s režisérem Jiřím Menzelem. I když se o její biografii mluví ve velkém, aktuálně už se Žilková nemůže dočkat Vánoc se svou rodinou. Bude je totiž trávit i se svým manželem Martinem Stropnickým, který v neděli oslavil 65. narozeniny a po dlouhé době se konečně vrátil do Čech. Herečka se tak potkává se svým mužem poprvé od léta a je ráda, že se aspoň o Vánocích sejde celá rodina pohromadě.

„Neviděli jsme se od léta, tak jsem se hrozně bála, že nepřiletí. Bylo by mi to líto i kvůli naší dceři. I když jí je šestnáct a dělá, že rodiče nepotřebuje, myslím, že by bylo smutné být bez táty na Vánoce,“ sdělila redakci Showtime herečka, která tak dostala ten největší vánoční dárek už s předstihem. Na sváteční dny pak mají v rodině velké plány, které odstartovaly už včerejší narozeninovou oslavou. A ani na Štědrý den nebudou sedět jen ve skromném počtu, naopak se sejde takřka celá rodina. „Letos pořádá Vánoce Agáta, tak tam budou všechny babičky a sourozenci,“ prozradila Veronika Žilková před natáčením pořadu 7 pádů Honzy Dědka, v němž se herečka objeví toto úterý.

Z úspěchu své knihy, která se ihned zařadila mezi top 10 nejprodávanějších titulů u nás, má Žilková samozřejmě radost. Nejvíce pozornosti si její osobní zpověď získala právě kvůli přiznání vztahu a následnému těhotenství s Jiřím Menzelem. Sama herečka však dodává, že rozhodně nejde o největší tajemství, které si mohou lidé v knize přečíst. „Je to 35 let stará událost a já jsem zažila mnohem horší věci. Lidi si to musí přečíst, tohle mi přišlo jako jedno z mnoha tajemství,“ dodala herečka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.