Jakub Prachař oslavil čtyřicítku. Ocitl se tváří v tvář vlastní proměně v čase

Svatý Jakub - Máme rádi Česko

Herec a moderátor Jakub Prachař se před pár dny zařadil mezi čtyřicátníky. Televize mu ukáže jeho proměnu v čase, přičemž vzpomínky začínají svatým Jakubem. Podívejte se v extra ukázce.

Do nové sezony vysílání oblíbené show zaměřené na vědomosti o Česku vstoupil Jakub Prachař se čtyřicítkou na krku. Moderátor show a Jakubův blízký přítel Libor Bouček proto oslavenci přichystal nejedno překvapení, a to včetně ukázek ze začátku Jakubovy kariéry. Tedy z doby, kdy měl o dvacet let a deset kilo méně.

„Toto je ukázka ze seriálu Bazén, který měl dvacet epizod a na obrazovkách se objevil před dvaceti lety,“ prozradil Bouček a v další ukázce z minulosti připomněl Jakubovi roli floutka Dejva. „Milej člověk, milej kluk… Asi už Báře začínám rozumět,“ okomentoval videoukázku Jakub Prachař a podpořil slova jeho spoluhráčky Báry Basikové, která mu v pořadu vyjádřila nesympatie.

„Můj vztah s Jakubem je za čarou. Někdo je někomu nějak přirozeně sympatický, někdo přirozeně nesympatický. On mi byl vždycky nesympatický. Když jsem sem šla, automaticky jsem předpokládala, že půjdu k Vojtovi (do týmu Vojty Kotka, pozn. red.), a ono ne…“ překvapila přítomné Bára Basiková. „Čtyřicet let jsem čekal na to, až mě někdo opravdově poníží v televizi. Jako zpětná vazba je to fajn. Ale nechápu to, já jsem Báře nikdy nic neudělal,“ řekl rozčarovaně Jakub, který v prvním díle nové sezony, který uvidíte v pátek ve 20:15 na Primě, oslaví 40. narozeniny.

Přečtěte si více o tom, jak Bára Basiková zpražila oslavence Prachaře. Vždycky mi byl nesympatický, řekla mimo jíné.

Proměnou překvapil i Vojta Kotek

Viditelnou proměnou prošel také Prachařův soupeř, kapitán bílého týmu Vojtěch Kotek. Jeho nečekanou image nelze přehlédnout. Nechal si narůst vlasy i knír a každý v něm viděl něco jiného. „Někdo říká, že vypadám jako mlynář nebo jako Čmaňa (přezdívka herce Pavla Zedníčka, pozn. red.), už jsem těch přirovnání slyšel opravdu hodně,“ odhalil Vojta Kotek a Libor Bouček připojil svoji představu. „Vojta je v netradičním vzezření, které připomíná prvorepublikového elegána, který se následně stal sňatkovým podvodníkem. Ale to vůbec nevadí, charakterové vlastnosti sňatkových podvodníků se v tomto pořadu hodí,“ pobavil se na Vojtův účet Libor Bouček.

Do speciálního dílu Máme rádi Česko k Jakubovým čtyřicátinám mu Libor Bouček sestavil tým ve složení Bára Basiková, Vladimír Šmicer a Matěj Ruppert. Proti němu postavil Nelu Boudovou, Terezu Kostkovou a Aleše Hámu. Nezapomeňte se v pátek večer na Primě podívat, zda narozeninový díl oblíbené show přinese Jakubovi štěstí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.