Celebrity

2. října 2022 08:12

Karolína Oehmová

Pavel Zedníček byl v sedmém nebi. Jana Švandová mu splnila sen mnoha mužů

Můj muž to dokáže (5) – Pavel Zedníček hádá vlajku na modelce

V divácky oblíbené zábavné show, která prověřuje důvěru ženy v jejich muže, zabojovali o sto tisíc korun kamarádi Jana Švandová s Pavlem Zedníčkem. Ten na svou účast bude jistě dlouho vzpomínat. Jana ho totiž poslala do úkolu, který je snem mnoha mužů.

V show, která prověřuje mužskou sílu, odhodlanost a dovednost, nejšťastněji během natáčení působil Pavel Zedníček. Namísto svého muže si ho pro soutěžení vybrala jeho kolegyně a kamarádka Jana Švandová a ze zapeklitých úkolů mu zvolila ten nejhezčí – hádání vlajek na těle polonahých modelek.

„Já bych strašně chtěla vidět Pavla, jak se dívá... Jani, dopřej mu to!“ prosila Veronika Žilková kolegyni, aby zvedla laťku svým vsazením. Švandová podlehla, a tak Zedníček musel uhodnout správně 8 z 10 vlajek na tělech modelů a modelek. „No to je nádhera, kdyby se takhle tenkrát učil zeměpis, nevynechal bych jedinou hodinu. Neměl jsem špatné známky. Dcérenky jsou krásný, ale ty vlajky jsou nějaký divný,“ zhodnotil soutěž očividně potěšený Zedníček.

Jana Švandová vyměnila manžela Pavla za kamaráda Pavla

Proč si do soutěže vzala Jana Švandová zrovna Pavla Zedníčka na místo svého skutečného manžela, zdůvodnila takto: „Přemýšlela jsem, s kým bych sem šla. A i můj muž je Pavel, tak jsem si říkala, že Pavel by mi toho mého Pavla mohl nahradit. V soutěži. A v životě? Noo, možná bych to zkusila. Pavel je dokonalý, umí všechno,“ chválila kolegu Švandová. Zedníček se ale soutěžení obával. „Chtěl bych si to s tebou vyměnit, Adélo. Bojím se, že to Janičce pokazím,“ přiznal v úvodu natáčení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 10. 2023

Zpestřete si život spontánními aktivitami. Je čas vyrazit ven a užívat si více světa. Prozkoumejte věci, které jsou ve své podstatě jiné, než byste očekávali. Vyberte si zavřené dveře namísto otevřených.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.