Celebrity

26. září 2022 14:10

Zuzana Schneidewind

Veronika Žilková se pustila do osvojeného syna Jana: Nebuď tak pečlivej

Můj muž to dokáže (5) - Veronika Žilková radí synovi Janovi Nebuď tak pečlivej

Veroniku Žilkovou (60) dostal do vrtule soutěžní úkol, do kterého navezla svého osvojeného syna Jana Herclíka (31). Evidentně by v něm více vynikla sama. Tentokrát ovšem vždy obětavá máma pomáhat nesměla, což ji značně rozpálilo. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

S novou láskou po boku vypadá Veronika Žilková nejméně o deset let mladší. Pokud nemáte hereččin soukromý život pod drobnohledem, jistě vás zaujmou záběry z nové soutěžní show, kde rozdává úsměvy po boku modrookého třicátníka. Jeho tvář rozhodně nepatří k těm známým. Kdo je onen pohledný mladík?

Sympaťákem je Jan Herclík, kterého si Žilková osvojila v roce 2007 a jenž z ní před rokem spolu s manželkou Eliškou učinil trojnásobnou babičku. „Když jsme se dozvěděli, že to bude holčička, a ne chlapeček, měl jsem radost, že bude hodnější. Ono to tak ale není,“ uvádí k zatím nejmladšímu vnoučeti Veroniky Žilkové a ještě s významným úsměvem doplní, že je malá Nella možná zlobivější než on. Připomeňme, že právě s Janem si herečka v minulosti užila své. Z jejího života totiž náhle zmizel na dlouhých pět let, aniž by někomu z rodiny dal vědět, kde je.

Skrývaná pravda o plnění domácích úkolů

Jak už tedy víte, Veronika Žilková se rozhodla ve známé soutěžní show, ve které muži plní kuriózní úkoly a jejich ženy na jejich výkonnost sázejí, odhadnout schopnosti jednoho ze svých tří synů.  „Honzíček je úžasný, protože se mi sice nenarodil, ale před šestadvaceti lety jsem si ho vybrala v dětském domově. Má vlastně výsostné postavení mezi klukama. Je jsem si nevybírala, oni (Vincent a Cyril, pozn. red.) se prostě narodili, zatímco jeho jsem si vybrala... Asi jsem tušila, že jednou skončíme v této soutěži a že se mi bude hodit. Protože vyrostl ve velké hromadě dětí, je velmi houževnatý a myslím, že jsem si vybrala nejlépe,“ vychvaluje Jana herečka. „On z rodiny dokáže nejvíce věcí. Když se něco rozbilo, všichni říkali: Zavoláme Honzu,“ upřesňuje. Hned vzápětí ji ovšem synek vyvede z jednoho velkého omylu.

Za jak dlouho dokáže tvůj muž povléknout postel? Zní jeden z prvních soutěžních tipů. Veronika vsadí na Honzu s tím, že on tento úkol zvládne do jedné minuty. Moderátor Ondřej Urban se rovnou zajímá: „Honzo, kolikrát jsi to dělal?“ A Jan upřímně odpovídá, že „párkrát, přesně dvakrát“. Odpovědí šokuje Žilkovou, která se o svém pilném Honzíkovi nakonec dozví celou pravdu. „Jak to? Jenom dvakrát?“ diví se herečka nad rozestlanou postelí ve studiu. „Vždycky jsem jenom říkal, že jsem to udělal,“ přiznává Jan s úsměvem, jak to doma bylo s převlékáním postele, a pomalu se ho zmocňuje nervozita.

Převléknout postel je jako zplodit dítě

„Máš na to minutu. To je dlouho. Nevím, jak dlouho ti trvalo zplodit dítě, ale šedesát vteřin je dost,“ uklidňuje ho ještě maminka. „Honzo, hlavně nebuď pečlivej. Víš, že seš. Neztrácej čas pečlivostí!“ apeluje ještě na syna Veronika a pak už jen bouřlivě naviguje, jak pokořit prostěradlo a hlavně peřinu. Podívejte se v exkluzivní ukázce z páteční show Můj muž to dokáže, jak roztomile se herečka nechá soutěžením strhnout. Na výsledek si počkejte do páteční premiéry dílu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.