Celebrity

22. září 2022 10:28

Josef Šťastna

Ten chlap je můj! Milenec Veroniky Žilkové je ženáč. Manželka se ostře vyjádřila

Žilková poznala nového muže

Ještě nedávno rozchodem zlomená Veronika Žilková (60) získala novou chuť do života. Na premiéru filmu ve středu vyvedla přítele Josefa Holomáče, rockera z kapely Argema. Po jejích láskyplných slovech o novém vztahu se nicméně obloha nad párem přece jen zatáhla. Ozvala se totiž manželka Holomáče, podle které je její muž pro Žilkovou jen dočasným milencem a rozvádět se nehodlá.

S Veronikou Žilkovou se Martin Stropnický rozešel po 14 letech manželství prostřednictvím mailové korespondence. Netrvalo ale dlouho a znovu našla štěstí po boku hudebníka Josefa Holomáče. Vztah s ním přiznala teprve před několika dny a už ve středu se pár poprvé ukázal na první společné akci.

Dá se začínat znova

Veronika Žilková vyvedla svého nového partnera na premiéru filmu Spolu. „Je skvělý, když tě život svede dohromady s někým, kdo je stejně starý, máte spoustu podobných zážitků, hudbu jste poslouchali stejnou, je to příjemný, pro mě je to dobrá zpráva, že se dá stále začínat znova,“ řekla pro redakci magazínu ShowTime.

Blond herečka se momentálně rozvádí s Martinem Stropnickým, o kterém zjistila, že v Izraeli udržoval poměr s kolegyní z ambasády. Návrh na rozvod přišel právě z jeho strany. Poté, co se Veronika Žilková poprvé ukázala na veřejnosti s novou láskou, se ale ozvala Martina Holomáčová, podle jejíchž slov je v jejím manželství herečka tou druhou.

Ostuda a ponížení

Manželka rockera, který byl veřejnosti už oficiálně představen jako partner Žilkové, je rozzuřená. „Pan Holomáč není přítelem paní Žilkové, nýbrž její dočasný milenec, jelikož je ženatý a rozvádět se kvůli ní rozhodně nehodlá,“ napsala Martina Holomáčová do redakce Super.cz poté, co na internetu viděla několikero článků o svém muži.

Martina Holomáčová věděla, že se její manžel s Veronikou Žilkovou zná a stýká, ale do poslední chvíle věřila, že jejich vztah je čistě přátelský. „Paní Žilková by se nad svým chováním měla také zamyslet. Je mi moc líto, že se s ní manžel rozešel, ale ona nakonec dělá to samé, rozvrací dosud fungující manželství.“

Josef Holomáč se dle tvrzení své manželky rozvádět nehodlá. Problémy v osobním životě způsobené zveřejněním jeho vztahu s Veronikou Žilkovou ale nepopírá. Sama se o něm dozvěděla až z internetu, souběžně se svými přáteli a rodinou.

„Navíc jsem ani nebyla předem informována o tom, že paní Žilková hodlá tento vztah mediálně zveřejnit. Jistě tedy pochopíte, že to byl pro mě šok se takovouhle věc dozvědět z médií a od svých přátel a mé rodiny. Způsobila mi tím veřejnou ostudu a ponížení nejen v osobním, ale i pracovním životě,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.