Celebrity

5. srpna 2022 06:01

Josef Šťastna

Žilková se pochlubila polonahým synem. Vincent má geny po sousedovi, vtipkovala

Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka (24) - Veronika Žilková o vztahu s politikem

Každá máma je pyšná na své děti a výjimkou není ani populární herečka Veronika Žilková (60). Dosud novináře zajímala hlavně její dcera Agáta Hanychová (37), nyní se o slovo a mediální slávu stále více hlásí také Vincent Navrátil (25). Pyšná Veronika Žilková ukázala žhavou fotku svého syna a popsala, po kom zdědil geny.

Sympatický Vincent Navrátil se stále více prosazuje jako herecký i autorský talent. Syn Martina Navrátila (†55) navíc díky studiu v zahraničí hovoří plynně anglicky, takže má slušnou šanci se jednou prosadit při tvorbě mezinárodních projektů.

A je rozhodně vidět, že kromě rozvíjení intelektu a jazykových dovedností v poslední době Vincent zamakal také na svém fyzičnu. Hrudník mu narostl tak, že by se mohl brzy zhostit i role nějakého zápasníka či mafiána.

„Mix genů. Vincent vypadá jako můj táta, jeho táta a náš soused. Soused je vtip,“ s humorem sobě vlastním oglosovala populární herečka fotku svého syna, kterou umístila na Instagram.

Diváci a divačky ale nevidí polonahého Vincenta poprvé. Své svaly a mužný hrudník v minulosti již několikrát ukázal v televizi. Pokud by ale některá fanynka zatoužila mít polonahého Navrátila doma, bude to pro ni oříšek. Vincent totiž má vážný vztah s embryoložkou Anetou Kňávovou, se kterou chodí déle než tři roky.

„Obdivuji ji, že dokáže přijmout můj suchý a nekompromisní humor. A že jí nevadí, že žije s příležitostnou přehnaně emocionální uměleckou hysterkou, k čemuž jsem však, na moji obranu, geneticky šlechtěný,“ uvedl v minulosti pro iDnes.cz s tím, že i on si sílu rodiny a genů každý den uvědomuje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.