Celebrity

23. září 2022 09:42

Karolína Oehmová

Honza Dědek ukázal svou partnerku. Kvůli ní se pořezal v soutěži

Můj muž to dokáže (4) - Honza Děděk se pořezal při natáčení

Ve známé soutěžní show se utkají o sto tisíc korun moderátoři Jaro Slávik s manželkou Andreou Schmidtovou a Honza Dědek s partnerkou Terezou Cibulkovou. Tyto dámy budou po boku svých známých mužů pro diváky novinkou. Jsou to totiž takové paní Columbové – často se o nich mluví, ale nikdo je moc neviděl. Svým pánům před kamerou pěkně zavaří, a dokonce poteče krev!

Své drahé polovičky oba známí muži normálně moc neukazují. Málokdo zná manželku slovenského moderátorského esa Jaro Slávika a ani český moderátor Honza Dědek svoji přítelkyni Terezu do společnosti příliš nevodí. Pánové ale udělali výjimku a své ženy před kamery přivedli. Ty se jim „odvděčily“ vysokými sázkami i laťkou. Slavní muži měli co dělat, aby neutrpělo jejich ego. Tentokrát ale došlo k fyzickým úrazům. Vlastní krev prolil Honza Dědek.

Potkali se na náplavce, nyní oslavili rok

V době natáčení soutěžního klání, které uvidíte v pátek večer na Primě, Honza Dědek s krásnou přítelkyní Terezou oslavil rok vztahu. Poznali se na Valentýna. „Dali nás dohromady psi. Potkali jsme se na náplavce, naši psi si spolu začali hrát a my jsme si mezitím povídali, povídali a povídali, až jsme se dostali až sem,“ prozradila Tereza Cibulková krátce předtím, než svého milého ve víře, že „můj muž to dokáže“, poslala splnit nelehký úkol nakrájet v časovém limitu dvou a půl minut sedm velkých cibulí.

Dědek chtěl takřka nesplnitelný úkol za každou cenu zdolat a nezastavil se ani poté, co se ošklivě řízl do ruky. „O nic nejde, zatáhnu to tou cibulí a bude to dobrý,“ bral řez mimořádně hrdinsky Honza Dědek. Krásná Tereza pak možná trošku litovala, že Honzu neposlala do dalšího úkolu, v němž se soupeř Jaro Slávik snažil přiřadit správná jména k osmi Jack Russel teriérům.

Zatímco Jaro se s úkolem od své ženy Andrey trápil, Honza by jej podle Terezy zvládl levou zadní. „Honza si pamatuje jména psů i jména jejich paniček,“ pobavila publikum Dědkova sympatická partnerka.

Má hádat jména psů, nepamatuje si ale ani toho vlastního

Slávik měl s úkolem co dělat, a proč jej do něj jeho žena Andrea uvrtala, je tedy záhadou, neboť slovenský producent a moderátor nemá paměť na jména. „Můj manžel si nepamatuje jména, častokrát ani tváře, někdy nám to způsobuje problémy. Ale zase docela dbá na detaily, tak já bych mu věřila,“ uvažovala Andrea a Slávika navzdory jeho protestům do soutěže poslala.

„Máme doma psa, ale už jsem zapomněl, jak se jmenuje a vlastně i jak vypadá. Máme ještě doma psa?“ ptal se zoufale Slávik své ženy. „Je úplně jedno, jak pojmenujete Jack Russella, protože ať na něj zavoláte jakkoliv, on stejně nepřijde. Děkuji ti za tuto úlohu, lásko moje, miluju tě,“ poslal své ženě vzdušný polibek Jaro Slávik. Jestli úkol zvládl, uvidíte na Primě v pátek večer.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.