Cesty domů: Opravdu dokáže omluva vše spravit?

Když Zuzana nafackovala Jarynovi, opravdu to přehnala. Teď za ním přichází s prosíkem o odpuštění. Bude to ale stačit? Místo v Jarynově srdci už možná zaplnila jiná... Podívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Cesty domů.

Alenka s Jarynem se připravují na taneční soutěž. I přes nepříznivý zdravotní stav, anebo možná právě proto, dává Alena do tréninku maximum, svého tanečního partnera nenechá ani vydechnout. Tanec jim nadšeně mentoruje Jarynův strýc Sváťa.

Objevuje se ale nečekaná návštěva - Jarynova (bývalá) partnerka Zuzana. Toho, jak se k němu v minulosti zachovala, opravdu lituje, nechce se prosperujícího vztahu vzdát kvůli jedné banální hádce. Chápe to ale Jaryn stejně, nebo už vidí svoji budoucnost někde jinde, s někým jiným? To se "rozlouskne" v Cestách domů.

Jak proběhla Zuzanina návštěva? Podívejte se sami už teď:

V dalším díle seriálu Cesty domů se ale stanou i mnohem zásadnější věci, takže nezapomeňte v pondělí ve 20.15 zapnout Primu!

Nechte se zatím nalákat upoutávkou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.