Seriály a filmy

12. listopadu 2015 11:59

Petra Kloidová

4 nejlepší rappeři z Talentu. Objevila show nové hvězdy?

Sobotní Talent čeká Velký třesk. Porota bude vybírat osm soutěžících, kteří půjdou do semifinále. Koho vyberou? A dostanou se mezi ně i ne-klasičtí zpěváci, kterých se letos objevilo pár opravdu hodně dobrých? Podívejte se na čtyři nejlepší rappery z letošního Talentu.

Česko Slovensko má talent uvidíte už tuto sobotu 14. 11. ve 20.15 na Primě!

Výběr osmi čísel do semifinále, ze kterého vyberou diváci dva postupující do finále, porotě opravdu nezávidíme. Můžete se těšit na pořádné hádky o tom, co je umění, kdo bude lepší, a kdo ze soutěžících má na světový showbyznys!

Živé semifinále se uskuteční již příští týden ve středu 18. listopadu. Jak rozdělí semifinalisty mezi dvě taneční, dvě pěvecká, dvě svalnatá a dvě zábavná čísla? A koho si rovnou prosadí Lucie, Diana a Jakub do finále? Prozradíme, že Jaro Slávik se své divoké karty vzdal. Lucie Bílá dá finálovou důvěru zpěvákovi, Diana Mórová podpoří tanečníka a Jakub Prachař si vybere jednu zajímavou skupinu.

V televizní show se letos urodilo hodně talentů, které dokázaly, že u hudby se nemusí ani zpívat. Stačí správně frázovat. Obor rap má v talentových soutěžích zatím neobjevený potenciál. My jsme pro vás vybrali 5 nejlepších rapperů, kteří za sebou mají i hodně pohnutý životní příběh.

Klikněte si a připomeňte si jejich vystoupení a životní osudy

1) Z Lukášova vystoupení se rychle stál virál po českém internetu. Lukáš zkrátka umí.

2) Pomsta násilnickému tátovi se Lucii vyplatila

3) Art priority propojili vizuální show a rap do naprosto cool nářezu. Trochu apokalypsy nikomu neuškodí.

4) Benny Majestic dostal svým hlubokým hlasem hlavně Lucii Bílou.

Uvidíte rappery i v semifinále? To uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.