Celebrity

6. července 2022 12:15

David Laštovka

Dagmar Patrasová se proměnila v sexy ženu a plánuje další dovolenou. S kým poletí?

Zdá se, že manželská krize mezi Dagmar Patrasovou (66) a Felixem Slováčkem (79) je definitivně zažehnaná. Po dlouhých letech spolu vyrazili na společnou dovolenou do Tuniska a jak se nyní Dáda webu Prima Ženy svěřila, přes prázdniny chystají další dovolenou. Kam zamíří tentokrát?

Zatímco v červnu se stalo místem jejich dovolené Tunisko, kam vyrazili s dalšími přáteli, například s hercem Jiřím Krampolem nebo zpěvačkou Šárkou Rezkovou, další výlet za sluncem už plánují pouze ve dvou. „S Felixem jsme v pohodě. Během léta se spolu ještě chystáme do Řecka. Máme tam v Athénách kamaráda,“ prozradila Dagmar Patrasová webu Prima Ženy.

V posledních dnech o sebe velmi pečuje. Navštívila kadeřnický salón a následně na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku, která sledujícím vyrazila dech. Vypadala na ni o mnoho let mladší. Šestašedesát let, které oslavila letos v dubnu, by ji hádal jen málokdo. „Dnes jsme zkoušeli keratin a jsem nadšená,“ napsala ke snímku.

Jak nám přiznala, kromě občasné návštěvy kadeřnictví a kosmetiky pro svou krásu a udržování postavy přitom jinak nic nedělá. „Necvičím, co se týče jídla, dávám si to, na co mám chuť. Řekla bych, že u mě je to geneticky dané, moji rodiče vypadali mnohem mladší, než byli. Asi mám štěstí,“ usmála se Dáda.

Letní prázdniny si chce maximálně užít. S Felixem plánují výlety po Čechách a čas budou trávit také na chalupě. „Čeká mě ale i trochu práce,“ uvedla královna dětských srdcí pro Prima Ženy.

Problémy s alkoholem? Nikdy žádné nebyly, tvrdí Dáda

Přestože se o ní v poslední době psalo v souvislosti s problémy s alkoholem, Dáda dodnes tvrdí, že všechno byla lež. Před necelými dvěma měsíci poblíž bydliště přitom nabourala do zaparkovaného vozidla a betonových zábran a následně se odmítla podrobit dechové zkoušce.

Krátce na to ze svého domu, viditelně otřesená, odešla na procházku. Její chůze byla krkolomná, musela se přidržovat plotu, nakonec skončila i na zemi. Dáda se rázem stala terčem nejrůznějších posměšků.

Na již zmiňované dovolené v Tunisku, zase některá bulvární média přišla se svědectvím českých hostů z hotelu, kteří tvrdili, že tam Patrasová celé dny popíjela více než je zdrávo.

„Nestačili jsme se divit, jaké jobovky přicházely. Nedělalo nám to dobře a velmi nás to mrzelo a bylo nám z toho smutno. Nic z toho absolutně nebyla pravda a všichni, co tam s námi byli, to mohou potvrdit,“ sdělila nám Dáda.

Její slova pro web Prima Ženy potvrdil i Jiří Krampol. „Celý ten pobyt tam byla v naprosté pohodě a pila jen vodu. Velmi mile mě překvapilo, v jaké skvělé formě byla. Dádu znám od šestnácti let, je to bezvadná ženská. Jsem rád, že jsou s Felixem zase spolu,“ prohlásil herec upřímně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.