Zuzana Bubílková si rýpla do Patrasové. Reakce Dády na sebe nenechala dlouho čekat

Novinářka Zuzana Bubílková (70) je známá svým smyslem pro humor a tím, že často s vtipem reaguje na nejrůznější kauzy a události. Tentokrát si na svém Instagramu udělala srandu z Dagmar Patrasové (66). Co na to známá herečka?

Známá komička Zuzana Bubílková na svých sociálních sítích sdílela fotografii, na které pózuje po sportovním výkonu s nealkoholickým pivem. „Byla jsem si zaběhat v Kunratickém lese. Po běhu mám žízeň jak Dáda,“ okomentovala svůj snímek v plavkách satirička Bubílková.

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová si příspěvku všimla a po nějaké době ho okomentovala. „Cože?“ napsala šokovaně. U fotografie se okamžitě rozjela velká fanouškovská diskuze, z nichž někteří považovali vtip Bubílkové za velice povedený, zatímco jiní podobný humor odsoudili. „Trefa do černého. Jste královna vtipu,“ psalo se v jednom z komentářů pod příspěvkem. „Máte zapotřebí se zviditelnit skrze nešťastnou nemocnou ženskou? Co třeba se zviditelnit prací? Zrovna tak bych já mohl napsat, že jsem za zenitem jako Zuzanka,“ zkritizoval Bubílkovou jiný uživatel.

Její komentář byl zjevnou narážkou na nedávnou bouračku Dagmar Patrasové, která se po ní odmítla podrobit dechové zkoušce. Herečce byl v minulosti kvůli řízení pod vlivem už jednou odebrán řidičský průkaz a spekuluje se o jejích problémech s pitím, což ostatně nepřímo potvrdil i její manžel Felix Slováček nebo blízký přítel Jiří Krampol.

Co si myslí Bubílková o plastice?

Zuzana Bubílková: Připadalo mi to trefné

Sama Bubílková už se k celé kauze vyjádřila a svého komentáře nelituje. „Co je na tom strašného? Nic zlého jsem tím nemyslela. Je to přirovnání. Dělám různé pořady, píšu texty, tak podobných použiju denně klidně dvacet. Doteď na to nikdo nereagoval. Ani Alena Schillerová a další politici. Do těch se navážet může a do jiných ne? A to pivo je nealkoholické, tak je to vlastně pochvala,“ vyjádřila se Bubílková pro Extra.cz.

„Žije to už svým životem a koluje to po sociálních sítích. Psal mi už jeden zpěvák, že se tomu směje v kuse už hodinu. Nečekala jsem, co to vyvolá,“ tvrdí. „Je to prostě přirovnání a je to dobré přirovnání. Může být ráda, že vůbec nějaké je. Přece ale každý máme žízeň. Nebo Dáda ne?“ ptá se s nadsázkou sobě vlastní. „Připadalo mi to trefné. Ale dobře, příště tam dám, že mám žízeň jako Václav Upír Krejčí. ​Ten se určitě neurazí,“ narazila na nedávný opilecký exces baviče.

Dodala také, že sama je na kritiku a narážky zvyklá a bere je s humorem. „To do mě třicet let rýpou dennodenně. Kdybych se měla pokaždé urážet, nedělám nic jiného,“ uzavřela Bubílková.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.