Daniela Peštová oblékla šaty ukrajinského návrháře. Cenu nechci znát, smála se

KVIFF: Pavol Habera s Danielou Peštovou chtějí navštívit svá oblíbená místa

Filmy, sport, ale také procházky po krásných místech Karlových Varů. Takový je plán manželského páru Pavola Habery a Daniely Peštové. I oni se ukázali na červeném koberci při zahájení největší filmové události v Česku. Daniela zářila v pudrově růžových šatech a pro web Prima Ženy žertovala, že ani nechce znát jejich hodnotu.

Modelka Daniela Peštová přijela do Karlových Varů po boku svého manžela Pavola Habery a filmového festivalu se nemohli dočkat. „Velmi jsme se těšili, tak jako každý rok, když nás pozvou. Potom už se jen snažíme reprezentovat Slovensko a Čechy,“ usmíval se Habera.

Daniela oblékla na červený koberec něžné šaty od ukrajinské couture značky J‘amemme a přiznala, že přípravy byly trochu stresující, ale že o ni bylo královsky postaráno. Na dotaz, kolik její outfit stojí, odpověděla, že raději jeho cenu nechce znát. „Nějaké pojištění je, tak snad to bude v pohodě,“ vtipkovala modelka.

Mohlo by vás zajímat: Jak zářily Plodková, Čvančarová či Peštová?

Zpěvák Pavol Habera, který nedávno nazpíval novou píseň, žádné speciální přípravy před festivalem nepodstoupil, i když v legraci řekl, že posiloval kondičku: „Kliky, tělocvična,“ smál se a také později přiznal, že kromě filmů se chystá i sportovat. „Pojedu na tenisový turnaj. A Daniela bude chvíli sama,“ svěřil s se svými plány. „V kině,“ dodala se smíchem Daniela.

Ale vypadá to, že čas si najdou i na společné procházky a romantiku. „Chceme se vrátit na místa, kde jsme prožili pěkné chvíle,“ svěřili se. Na celý rozhovor se podívejte v úvodním videu.

Jak to slušelo filmovým celebritám na červeném koberci?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.