Do Karlových Varů dorazily celebrity. Jiřinu Bohdalovou potěšila květina

Už za několik málo hodin proběhne slavnostní zahájení 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, a to tradičně ve velkém sálu hotelu Thermal. Při této příležitosti se do města sjely známé české osobnosti, na které čeká několik dní plných zábavy.

Největší hvězdou letošního Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je nepochybně australský herec Russell Crowe. Ten už si město užívá plnými doušky a ve večerních hodinách nebude chybět na slavnostním zahájení, během něhož převezme Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Slavnostní zahájení bude rovněž jednou z nejostřeji sledovaných událostí v rámci festivalu. Každoročně se na něm objeví přední české celebrity a na červený koberec vynesou modely, kterými zaujmou širokou veřejnost i módní kritiky.

Příjezdy celebrit

Už v dopoledních hodinách začaly do Karlových Varů přijíždět známé televizní a filmové osobnosti. Jednou z prvních na místě a také s úsměvem na rtech byla herečka Jana Plodková, nechybí ovšem ani Miroslav Donutil. Přijela také oblíbená herečka Jiřina Bohdalová, kterou po vystoupení z vozu čekalo milé překvapení v podobě pugétu květin.

Do Karlových Varů dorazila i herečka Alicia Vikander


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.