Dojatý Marek Němec se musí rozloučit s malou dcerkou. Naštěstí jen v seriálu

1. MISE (28) – Poslední veselení

Marka Němce čeká jako primáře Hofbauera v oblíbeném seriálu dojemné loučení. Zdá se, že ho natrvalo opouští jeho manželka Světlana a především pak vyženěná dcerka Jelisavetka, která v něm probudila jistou něžnost a starostlivost zodpovědného otce. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Herec Marek Němec se jako doktor David Hofbauer stal otcem zcela neplánovaně. Když všechny překvapil tím, že se v oblíbeném seriálu náhle oženil, ani on sám tehdy netušil, že kromě běloruské manželky Světlany se jeho nová rodina hned rozroste o dalšího člena. Existence malé Jelisavetky pro něho byla pořádným šokem.

Ač se s touto skutečností zprvu nerad smiřoval a malé děvčátko, o které se musel během Světlaniny nepřítomnosti starat, pro něho představovalo zásadní změnu životního stylu, nakonec se své otcovské role zhostil skvěle. Roztomilá Jelisavetka si zamilovala nejen jeho, ale i Kristýnu Leichtovou coby vrchní sestru Alici. Navíc právě díky holčičce se Hofbauer s Alicí sblížili natolik, že už proběhla i jejich první pusa.

Náhlý odjezd Světlany a Jelisavetky

Nyní se ale musí rozloučit. Paní Hofbauerová, která se nečekaně vrátila, když se jí podařilo uprchnout před svými vězniteli, musí sbalit kufry. V Česku si na ni totiž došlápla cizinecká policie. Vyšetřovatel je ale k Hofbauerovi i Světlaně přívětivý a věnuje jim k dobru dva dny. Během nich se Hofovi podaří za notné pomoci Vilkina naplánovat jak jejich útěk do Francie, tak i poslední veselení.

Děvčátko je totiž z náhlého odjezdu smutné a chtělo by, aby jel David s nimi. „Já nemůžu, protože jsem doktor a mám tu práci, víš?“ snaží se jí situaci vysvětlit Hofbauer. Reakce Jelisavetky „tátu“ vyvede z míry. Zaskočí ho totiž svým vřelým objetím, čímž mu dá jasně najevo, jak moc ho má ráda. To je pro podivínského primáře nevídané a trochu nepochopitelné.

Poslední společné veselení a dojemné loučení

Malá si k jejich společnému dni vymíní i svou oblíbenkyni Alici, která se pro ni dočasně stala chůvou. Hofbauer, Alice a Jelisavetka si tak naposled zahrají na rodinu a stráví poslední den plný zábavy na pouti. „Budeš mně psát, jo? Dopis, ne SMS. A pěkně česky,“ klade dlouhovlasému děvčátku na srdce Hof. „Musíš se hodně učit jazyky,“ dává jí rady David. „Já se budu učit česky,“ slíbí mu Jelisavetka.

I když Hofbauer nedává své dojetí nijak najevo, je na něm vidět, že mu holčička přirostla k srdci a bude mu chybět. To Alice Hofmanová, která je momentálně se svým manželem na kordy, se v dalším díle seriálu 1. MISE, na který se můžete těšit ve středu večer na Primě, neubrání pláči. „Taky se mi bude stýskat, jsi moc dobrá kamarádka,“ hladí holčičku láskyplně po vlasech.

Nebyl by to ale David Hofbauer, aby při Světlaniných slovech díků celou situaci nějak neodlehčil. „Dobře ses vdala. Ale můžeme se rozvést, kdykoliv budeš chtít,“ navrhuje jí hned s úsměvem. Až čas ukáže, jestli budou už každý žít definitivně odděleně, nebo se Světlana a malá Jelisavetka ještě vrátí přitažlivému Hofbauerovi do života.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.