Celebrity

2. listopadu 2022 15:59

Zuzana Schneidewind

Dominika Myslivcová cítí úlevu. Díky sestře ji už nikdo nebude nutit do svatby

Den jak sen (5) - Dominika Myslivcová je ráda, že ji nikdo netlačí do svatby

Známá hvězda českých sociálních sítí Dominka Myslivcová (28) vdává mladší sestru Natálku (25). Na snové svatbě si vyzkoušela nejen čestnou roli. Co ještě vnadné blondýnce vynesl honosný den v glamour stylu? Na to se podívejte v exkluzivní ukázce.

Natálka s Markem se seznámili v podniku v pověstné Stodolní ulici v Ostravě. „Otevřely se dveře baru. Natálka odcházela, já přicházel. A hned jsem ji oslovil, jestli není sestrou Dominiky, se kterou jsem chodil do školy. Dali jsme se do řeči a zaujalo mě, že se vlastně na dálku známe, i když jsme se nikdy nepotkali. A od té doby jsme večery trávili společně, a už se mě nezbavila,“ vzpomíná dnes ženich Marek.

Oba prý od samého začátku věděli, že patří k sobě. „Mamince jsem volala, že jsem našla toho pravého. Bylo to osudové,“ směje se nevěsta Natálka, snící vždy o pohádkové svatbě a početné rodině. Na začátku vztahu s Markem jí bylo teprve devatenáct let, proto také její maminka byla na začátku k zamilovanosti dcery skeptická. Jenže Natálka si svůj sen záhy skutečně začala plnit a kdyby bylo jen na ní, ke třem stávajícím dětem by klidně porodila další.

Jasné představy měla nevěsta i o své svatbě, jejíž organizaci svěřila do rukou profesionální agentury. Za svědkyni si Natálka vybrala starší sestru, populární českou influencerku a youtuberku. „Moc si toho vážím, kdo by to měl také odsvědčit, že… Ráda se postarám o všechno. Pro sestru cokoliv,“ přijala důležitý úkol Dominika s nadšením.

Ač se role svědkyně Dominika Myslivcová chopila se vší vervou, na vlastní svatbu zatím nepomýšlí. „Jak je to vážné, uvidíme časem. Zatím jsem spokojená. Vlastně je to člověk, se kterým se znám již delší dobu. Seznámili jsme se už v době covidu a za tu dobu jsme se spřátelili. Poté jsme začali randit a jak to bude dál, nechávám osudu,“ popsala koncem září pro Prima Ženy detaily o novém vztahu s podnikatelem Zdeňkem účastnice reality show Like House.

Tahle osmadvacetiletá žena se do vztahových záležitostí evidentně nehrne po hlavě. Jen sblížení s ní vyžaduje mužovu trpělivost. „Než se mi někdo dostane pod kůži, trvá to. Nejsem typ holky, se kterou se někdo seznámí a hned s ním začne chodit,“ uvedla ještě Dominika. K rychlému rozhodnutí ji ostatně nestrhla ani sestřina ohromující veselka, kterou můžete sledovat v dokureality Den jak sen v pondělí večer na Primě. „Když jsem se dozvěděla, že se ségra vdává, tak jsem byla malinko zaražená, ale byla jsem za ni hrozně moc šťastná a říkala jsem si, konečně to přišlo,“ popisuje svoji reakci na Natálčino rozhodnutí a dodává: „Pro mě to je taky výborná zpráva, protože mě do svatby teďka nebudou nutit. Neustále jsem měla na talíři, kdy už se vdám, kdy budu mít děti.“ Vyzývavá blondýnka neskrývá radost. „Jsem ráda, že to ségra vzala za mě.“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.