Don a Michal prohráli souboj u grilu. Chystáme se určitě vařit dál, vzkazují v rozhovoru

První reakce Dona a Michala na vyřazení - Česko na grilu (4)

Prohra Dona a Michala v obávaném rozstřelu v grilovací show byla „jen o ananas“. O to více zamrzela. Od porotce Pohlreicha dokonce sklidili za své kuchařské výtvory chválu. Pravidla show jsou ale nesmlouvavá a slabší musí z kola ven. Přečtěte si v rozhovoru reakce Dona s Michalem a jejich další plány.

Don i Michal jsou kamarádi z vysokých škol. Rádi přijímají výzvy, jako byla ta, přihlásit se do nejrozpálenější reality show v Česku. Každý z nich je jiný. Don je vtipálek, Michal je tvůrčí. Don se věnuje fitku, Michal umění. Jejich společnou láskou je vaření a maso. A jak vyplývá z rozhovoru, neodradilo je ani jejich vyřazení.

Vyzkoušejte se v  zábavném grilovacím kvízu k Česko na grilu. Víte, na co mají vliv papričky habanero?

Jaké máte pocity ze soutěže? Co teď po soutěži plánujete?

Don: Samozřejmě jsme chtěli vyhrát, takže naším cílem úplně nebylo vypadnout v tomhle kole. Ale moc jsme si to užili, poznali jsme skvělé lidi, skvělé soutěžící a porotce. Mám zájem se dále v showbyznysu pohybovat. Můj plán je se ve vaření dále rozvíjet.

Michal: Mým prvním cílem bylo nevypadnout v prvním kole, to se povedlo (smích). Druhým cílem bylo vyhrát, to se bohužel nepovedlo. Celkově jsme s průběhem soutěže spokojení, s tím, jak se nám dařilo i nedařilo. Snad budeme podávat lepší výkony, tedy aspoň podle poroty, dále v road show. Chystáme se určitě vařit dál!

Je něco, co byste v soutěži udělali jinak?

Don: Určitě, řekl bych teď nějaké věci jinak, než jsem řekl v tom daném okamžiku. Člověk něco řekne a pak toho lituje, že vlastně řekl nějakou blbost. Jinak si myslím, že bych nic nezměnil. Byla to sranda!

Čtěte také:  Ze zákulisí grilovací show: Lucku s Prikym při natáčení tížil stesk a strach o syna

Jste rádi, že jste do show Česko na grilu šli? Byla to pro vás dobrá zkušenost?

Michal: Bylo to pro nás zajímavé z toho pohledu, že člověk vidí, jak to všechno funguje. Dále to, že jsme se rozvíjeli v tom grilování. Myslím si, že je to dobrá příležitost se nějakým způsobem ukázat divákům a trošku do tohoto světa proniknout.

Jaké je to vařit a grilovat pro Zdeňka Pohlreicha?

Michal: Velká nejistota, nikdy nevíte, co vám na to řekne. Co vám vychválí a co naopak potopí.

Don: Jak říká Michal, na jednu stranu to byla nejistota, na druhou stranu je Pohlreich jako každý jiný. My jsme se snažili vařit a ochutnávat srdíčkem stejně jak pro něj, tak pro ostatní. Ale je pravda, že u Pohlreicha nikdy nevíte.

Báli jste se slavného Šéfa dopředu nebo ne?

Don: Já ne, shodou okolností jsem s ním už nějakou akci zažil. Dělal nějakou přednášku pro studenty, takže jsem s ním užvařil“. Já mám Pohlreicha rád jako osobu, více za kamerami než před kamerami.

Pusťte si také, jak správně grilovat ryby podle Zdeňka Pohlreicha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.