Jsem rád, že mi partnerka neutekla, přiznává Don z grilovací reality show

Don taktizuje i v soukromém životě. Jeden z nejkontroverznějších soutěžících v rodinné grilovací show se přiznal, že se před jejím vysíláním stihl zasnoubit. Měl pro to lišácký důvod.

„Když jsem věděl, co mě v soutěži čeká, raději jsem ji požádal o ruku před vysíláním pořadu. Ještě by mi nakonec utekla, kdyby viděla, jaké jsem pako. Naštěstí chápe můj humor a zatím mi stále fandí,“ vysvětluje soutěžící Don.

Usměvavý dlouhán vzpomíná, že mu na letišti při pasové kontrole málem překvapení překazili. „Chtěli ukázat, co mám v pouzdře od brýlí, jenže tam byl schovaný diamantový prsten. Naštěstí jsem se k chlápkovi v uniformě naklonil a tajně mu pouzdro otevřel. Měl porozumění a nechal mě jít,“ popisuje napínavý začátek romantické výpravy.

Příběh žádosti o ruku a prstenu má pokračování. Don vybral špatnou velikost, tak ho přítelkyni po žádosti o ruku opět zabavil, aby ho při výpravě neztratila.

Don neskrývá nadšení z toho, že přítelkyně řekla ano. „Kdejaká jiná ženská by se na mě vykašlala. Jsem dobrodruh a život se mnou není lehký. Takže si pro žádost o ruku musela dojít na Machu Picchu. Ale ona tam naštěstí chtěla.“

Čtěte také: Zdeněk Pohlreich si rád dá i fast food. Jím ho po cestě, aby to na mě neprasklo, říká

Na vášeň pro grilování nezapomněl zamilovaný páreček ani v džungli: „V džungli jsme si připravili improvizovaný gril a po vzoru druhého dílu Česko na grilu jsme grilovali Donova kuřátka v amazonském pralese. To naštěstí na chvíli odehnalo i komáry, takže to bylo perfektní a kuřátka s banány se nám na dřevěném grilu skvěle povedla. Myslím, že by je i šéf pochválil,“ dodává. Jak si Don s parťákem Michalem povede v dalším kole klání, sledujte zase v sobotu večer na Primě nebo již nyní na prrima+. Úkolem dalšího dílu budou ryby, které by v našem jídelníčku určitě neměly chybět.

Podívejte se už nyní, jak správně grilovat ryby podle Zdeňka Pohlreicha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.