Eliška má rozervané srdce. Kvůli Damiánovi si zvolí budoucnost v minulosti

Eliščino rozervané srdce – Eliška a Damián (12)

Emma Smetana (35) v pohádkovém seriálu o lásce s princem z 18. století teskní. Její vyvolený Damián v podání Roberta Urbana (37) nezůstane podle původních propočtů po jejím boku v současnosti, ale vrátí se natrvalo do své doby. Nešťastná Eliška proto učiní zásadní rozhodnutí. Jaké? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Čas je neúprosný a nejvíce utíká Elišce a Damiánovi, kteří si užívají poslední společné chvilky. Princovo cestování časem se totiž pomalu chýlí ke konci. Se svou životní láskou si plánoval budoucnost, vymýšlel, jaké bude jeho povolání v současném moderním světě, a zařizoval vše tak, aby jeho zmizení z 18. století nezpůsobilo žádné závažné problémy. Jenže jeho cesty nabraly zpětný chod. A tak nezbývá než přijmout tuto bolavou skutečnost a s Eliškou se rozloučit.

„Chci, aby se tady Damián nikdy neobjevil,“ stěžuje si ubrečená majitelka marmeládovny babičce Kateřině. „K čemu mi to bylo dobré? Kromě toho, že mě to rozervalo na kusy?“ ptá se se slzami v očích v poslední epizodě seriálu Eliška a Damián, na kterou se můžete těšit v pondělí večer na Primě. Přestože se jí babička snaží ukázat to pozitivní, co jí vztah s princem z minulého století dal, nešťastná blondýnka jen stěží dokáže vidět to dobré, když má o svého milého přijít.

Poslední momenty tráví zamilovaná dvojice v posteli, kde se oddává vzájemným něžným dotykům a vášnivým polibkům. Po nejkrásnějších možných vyznáních si Eliška konečně odpoví na otázku, po čem v životě touží ze všeho nejvíce. A protože přáním Kateřiny je, aby byla její milovaná vnučka šťastná, učiní roztřesená Eliška zásadní rozhodnutí. „Já vím, holčičko moje. A je to tak v naprostém pořádku,“ dodá jí odvahu babička. Křehká podnikatelka se tak chytí Damiána těsně předtím, než zmizí. „Nejvíc v životě chci tebe,“ vysvětlí zaskočenému princi poté, co se přenesou. Jaká budoucnost je čeká v minulosti?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.