Astročlánky

13. července 2022 06:05

Jiřina Köppelová

Exkluzivní předpověď slavné astroložky na léto pro Raky. Mohou založit rodinu

Znamení Raka podle slavné astroložky Věry Várady čeká milostné léto, které může prožít v rodinném kruhu a v budování nového domova. Pro dovolenou by si Raci měli vybrat červenec, pro řešení pracovních záležitostí spíše srpen. Jaký by měli zvolit jídelníček a kde přesně strávit dny volna?

Na uspořádání obchodních a pracovních aktivit je pro vás vhodný měsíc červenec, kdy je planeta Merkur ve vašem znamení a máte také podporu Slunce, které je až do 21. července taktéž ve znamení Raka. Je to pro vás vhodný čas na odpočinek a prázdniny v kruhu rodiny. Toto období může přinést také váš zvýšený zájem o vylepšování a zkrášlování vašeho domova. V srpnu budete spíše pracovat – především na zvýšení vašeho bankovního konta. Možná objevíte nové příležitosti obživy nebo se v práci přesunete na lépe placenou pozici. Ti z vás, co podnikáte, můžete pro svoji firmu získat zajímavou smlouvu nebo kontrakt, sdělila pro web Prima Ženy astroložka Věra Várady.

Láska

Těm z vás, kteří zatouží po romantické lásce a objetí, hvězdy radí jako nejlepší čas na milostné záležitosti dobu, kdy bude Venuše ve vašem znamení, což nastane od 18. července do 11. srpna. Je známo, že štěstí přeje připraveným, proto byste se neměli bát otevřít se novým vztahům a změnám ve svém partnerském životě a třeba i opustit nevyhovující partnerské vztahy. Můžete se dokonce rozhoupat k činům a krokům, před kterými jste v minulosti ustupovali nebo si na ně netroufli. Někteří z vás vstoupí do svazku manželského, někteří založí rodinu a někteří se přestěhují a vybudují nový domov.

  • Pozitivní vlastnosti Raka: citovost, mateřský instinkt, oddanost
  • Negativní vlastnosti Raka: velká náladovost, zranitelnost, vztahovačnost

Sport, relaxace, zábava

Raci potřebují k relaxaci klidné místo, bez hluku a množství lidí, někde blízko vodních zdrojů a s dobrou domácí kuchyní. Ideální volbou je pro ně malý penzion mimo hlavní turistický ruch. Rak je vodní znamení, voda je pro něj léčivá. V letním období buďte proto, milí Raci, co nejvíce v přírodě a užívejte si slunečních paprsků a vodního živlu.

Zdravý jídelníček

Raci by neměli jíst příliš těžká a sladká jídla, která ovšem milují. Také by se měli vyhnout klasické české domácí kuchyni a jíst spíše stravu bohatou na vlákninu, enzymy a vitamíny. Neměli by příliš solit, protože sůl zadržuje vodu v těle. Koření se doporučuje jen „na špetku nože.“ Při sklonu k rychlému přibývání na váze by se měli vyhýbat koláčům, dortíkům a čokoládě. V případě „nouze“ si dopřávat lehčí tvarohové dezerty a různé méně tučné mléčné výrobky. Při vaření je důležité používat hodně cibule, zelí, kapusty. V jídelníčku Rakům také svědčí okurky a dýně.

Tip na dovolenou pro Raky

Bude se vám líbit v místech u moře – na ostrově Karpathos nebo Kós. U nás je skvělou volbou jihočeská krajina plná rybníků a klidných zákoutí. V případě, že chcete lázeňskou péči, tak zajeďte do horských lázní Karlova Studánka nebo do slovenských Trenčianských Teplic.

Text: astroložka Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky láska dovolená letní horoskop Rak léto 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.