Exkluzivní předpověď známé numeroložky na celý červenec. Který týden bude nejlepší?

Pokud chcete, aby se váš život ubíral správným směrem, pak byste měli v červenci změnit mnoho věcí a nedovolit, aby vás něco nebo někdo zdržoval. Díky tomu se vám podaří vyřešit něco, v co jste již nedoufali, že se pohne z místa.

Ideálním časem pro ujasnění si a stanovení záměrů a započetí svého plánu je novoluní 28. července 2022 ve znamení Lva. Nenechejte se zastrašit ani odradit chybami, kterých jste se v minulých letech dopustili. Važte si lidí, kteří stojí při vás a mají s vámi ty nejlepší úmysly. 22. července 2022 ve 22.07 vstupuje Slunce do znamení Lva a všechny kočky potřebují mazlíčky. Dopřejte svému milému masáž a přitulte se k sobě. Dejte mu najevo, jak moc ho potřebujete a ctíte. Zaměřte se na věci, které ve vašem vztahu přinesou štěstí a radost. V tomto měsíci potřebujete, aby bylo tělo silné a zdatné a všechny změny ustálo. Je to váš poklad, a proto s ním také tak zacházejte, nedělejte nic, kvůli čemu byste procházeli bolestí, radí exkluzivně pro web Prima Ženy známá numeroložka Lenka Suchardová.

První červencový týden

Každý den při vstávání si pobrukujte či pískejte nějakou rytmickou melodii, čímž se naladíte na svižnou energii a vše co potřebujete, pak hravě zvládnete. A nejen to, zbude vám ještě spoustu času i energie na zábavu. Ať jste v práci nebo na dovolené, dočkáte se uspokojení a hojnosti. Máte k dispozici ideální čas na přeskupení a obnovení vašich snah a cílů, týkajících se lásky a financí. Jste na malé křižovatce, kdy jedna cesta vede vpřed, zatímco ta druhá vás svádí do slepé uličky. Je to, jako byste vždy skončili v posteli s bývalým partnerem (mimochodem i toto se vám může opravdu stát, ale je to jen upozornění, že stále uhýbáte ze své cesty). Využijte užitečně a na maximum schopnost prakticky a radikálně uvažovat, jednat a postavit se za sebe. Uskutečněte rozhovory, kterým jste se vyhýbali – jako je definování vztahu, žádost o zvýšení platu, snížení poplatků anebo úřední dohodu. Poposkočte, roztáhněte křídla a radujte se z letních dnů.

Druhý červencový týden

Staňte se sami sobě skutečným manažerem, zorganizujte své síly, řiďte sebe a své podnikání tak, abyste efektivně využili čas, možnosti, energii i peníze. Poskytnete-li pomoc, službu anebo se jen na někoho usmějete, věřte, že se to k vám v jiné podobě v blízké budoucnosti vrátí. Možná přemýšlíte o tom, co je pro vás důležitější – jistota zaměstnání, nebo tvůrčí svoboda? Když na to přijdete, podniknete kroky, abyste získali to, co doopravdy chcete. Přehodnoťte lidi, se kterými se stýkáte a snažte se udržet si jen ty, kteří vás nevysávají, ale poženou kupředu. Najděte zdravé a účinné způsoby, jak zvládat stres a úzkost a přetransformovat klesající či negativní sílu na vzrůstající radost a spokojenost.

Třetí červencový týden

Pokud máte nějaký umělecký talent, udělejte vše pro to, abyste zazářili na nějakém vystoupení, ať už v úzkém kolektivu nebo na veřejné akci. Najděte v každém něco, co byste mohli pochválit a slovy vyjádřete své uznání a obdiv. Vyšlete do éteru dobrou vůli, přátelství i lásku a tyto vibrace se k vám až v trojnásobné síle navrátí zpátky. Během těchto dní se můžete cítit empatičtější a více povoláni pomáhat druhým. Bez výčitek, že vám něco někde uniká, budete rádi s rodinou, přáteli. Překvapíte je dárkem, uspořádáte pro ně posezení nebo výlet a postaráte se o to, aby byli spokojeni a dobře nasyceni. V tomto týdnu není rozumné absolvovat výrazné změny vašeho těla i vzhledu, protože by vám pouze vámi viděný nehezký detail dráždil vaši nervovou soustavu.

Čtvrtý červencový týden

Vyjádřete své individuální JÁ nějakým kreativním způsobem. Pěstujte sociální vztahy a pracujte na udržení profesionálních vazeb navzdory ekonomickému kolísání. Mějte vše pod kontrolou a nedovolte, aby vám poslední roky vzaly to, na čem jste tvrdě pracovali. Utlumíte-li dramatické smýšlení, rozprostře se před vámi úrodné pole jiných možností. V těchto dnech se objeví světlo přesně tam, kde je váš růst omezován a vy snadno, lehce a bezbolestně tento práh překročíte. I když vám nebude vadit spálit mosty, dejte si pozor na přehnanou bujarost, agresivitu, soutěživost. Usnadněte si osobní změnu a prosazení tím, že vědomě víte, kdy rozpoutat válku a kdy je na čase zahájit mírovou dohodu a spolupracovat. Buďte šťastní. V tomto plodném týdnu dáváte nový život sobě anebo své geny předáte budoucímu miminku.

Text: numeroložka Lenka Suchardová

Sdílejte článek
Štítky láska energie vztah numerologie Slunce letní horoskop červenec 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.