František Ringo Čech se ozval z nemocnice. Vyvrátil spekulace o mrtvici

Skladatel a kamarád prezidenta Miloše Zemana (78) František Ringo Čech (79) skončil o víkendu v nemocnici. První zprávy hovořily o tom, že prodělal mrtvici. Hudebník se nyní ozval s tím, že už je mu výrazně lépe a půjde domů.

František Ringo Čech byl o víkendu převezen do pražské Nemocnice Na Homolce. První zprávy hovořily o tom, že na tom není vůbec dobře, spekulovalo se dokonce o mrtvici.

V pondělí dopoledne se však Ringo Čech ozval s konstatováním, že je mu výrazně lépe a chystá se domů. „Už je mi líp a ve 12 hodin pojedu domů,“ řekl stručně v rozhovoru pro CNN Prima NEWS s tím, že mozkovou příhodu neprodělal a že takové zprávy jsou nesmyslné.

Na Homolku měl být slavný showman převezen už v neděli. Informaci CNN Prima NEWS potvrdil jeho syn. „Tatínek byl ve večerních hodinách převezen do Nemocnice Na Homolce s mozkovou příhodou,“ sdělil pořadu Showtime.

Známý textař v minulosti mozkovou příhodu skutečně prodělal. A to před třemi lety, když byl na dovolené v Rakousku. Od té doby se snaží více hlídat svůj denní režim.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.