Celebrity

8. května 2022 13:09

Karolína Oehmová

Krásná moderátorka Iva Kubelková slaví půlkulatiny: Dárky se už naučila přijímat

Iva Kubelková oslavila 45. narozeniny

Modelka, televizní moderátorka a matka dvou dospívajících dcer Iva Kubelková slaví 45. narozeniny. Jak je oslaví a jaké má přání do budoucna?

Ivu Kubelkovou redakce Prima Ženy zastihla jen dva dny před jejími 45. narozeninami. Samozřejmě jsme jí popřáli a zeptali se, jaké má přání. Chystá velkou oslavu?

Jak budete slavit narozeniny?

V ten narozeninový den půjdeme asi na nějakou rodinnou večeři a o týden později se chystá oslava pro okruh rodinný a pro přátele.

Jaké máte přání?

Já mám jedno jediné přání. Čím je člověk starší, tak se jeho přání v podstatě zužují na ty nejpodstatnější věci v životě. Já si přeji, abychom dokázali být v životě spokojení, abychom si dokázali věci užívat a najít vnitřní klid v rámci naší rodiny. Přeji si samozřejmě, aby byli všichni zdraví a abychom měli mír. To si přeji.

Pamatujete si dárek, který vám utkvěl v paměti?

Já vůbec nejsem schopna říct. Snažím se potěšit z každého dárku, který dostanu a vážím si ho. Mám ráda, když vidím, že někdo přemýšlel nad tím, co by se mi mohlo líbit. Jsem člověk, který raději lidi obdarovává a dělá šťastné lidi kolem sebe, než aby uměl věci přijímat, ale už jsem se to za ta léta taky naučila.

Co byste si přála stihnout do 50. narozenin?

Já jsem nikdy neměla žádné extrémní cíle. Mám pocit, že když je člověk trošku pracovitý a pracuje nejen na sobě, ale také na tom, co ho baví, tak oni ty výzvy přicházejí samy. Takže nemůžu říct, že bych ještě něco ráda stihla nebo udělala. Naopak, já se těším na to, co přijde.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.