Celebrity

11. září 2022 11:00

redakce Prima Ženy

Herečka Ha Thanh Špetlíková nesnáší koníček partnera. Pořád nosí domů exkrementy

7 pádů Honzy Dědka (34) - Ha Thanh Špetlíková a Arthur Sniegon

Ha Thanh Špetlíková (33) a Arthur Sniegon (34) se poznali už v roce 2014, pro herečku ale nebyl elefantolog na první pohled přitažlivým mužem, ke kterému by okamžitě zahořela láskou. Dohromady se dali až později, přičemž sama Ha Thanh byla překvapená, že ji její nynější partner vůbec začal přitahovat.

Vietnamská rodačka Ha Thanh Špetlíková, rodným jménem Ha Thanh Nguyen, žije v České republice od svých čtyř let. Hodně se stěhovala, až se nakonec usídlila v Praze. Vystudovala střední oděvní školu a poté zamířila na DAMU, kde na katedře alternativního a loutkového divadla vystudovala scénografii. Dnes je úspěšnou herečkou a kostýmní výtvarnicí.

Láska na několikátý pohled

Ha Thanh Špetlíková je šťastně zadaná s elefantologem Arthurem Sniegonem. Ačkoliv ho zná už 8 let, jejich láska nebyla otázkou prvního pohledu. Seznámení proběhlo za účelem spolupráce v oblasti dobročinnosti a ze strany herečky nemohlo být řeči o tom, že by ji její nynější partner přitahoval.

„Byl jsem po roční cyklocestě po Africe frustrovaný. A když jsem se vrátil z této strastiplné cesty, brouzdal jsem internetem a uhodil mě do očí její televizní rozhovor. Napsal jsem jí profesionálně laděný dopis a nechal ho na vrátnici DAMU, kde dostudovávala. Požádal jsem ji o spolupráci na protislonovinové kampani, aby nám pomohla v boji s obchodem se slonovinou. Tak jsme se v roce 2014 poznali,“ řekl Arthur Sniegon Honzovi Dědkovi.

Šuplíček Magor

Jako elefantolog tráví Arthur Sniegon hodně času v zahraničních zemích a především v přírodě, kam ho lákají i jeho jiné záliby. Proto na první pohled nebyl mužem, jakého by si Ha Thanh Špetlíková vybrala pro společný život. Myslela si o něm své a udržovala s ním jen přátelské vztahy. Ty přerostly v něco víc až ve chvíli, kdy ho viděla v jiném kabátě.

„Dlouho jsme byli jen kamarádi. Takhle ti to řeknu, láska na první pohled to rozhodně nebyla. Arthura jsem měla vždycky zařazeného, vzhledem k tomu, že nosil svoje africké oblečky, do šuplíčku Magor. A jako na muže jsem se na něj vůbec nekoukala. Měla jsem u něj vždycky vykřičník a NE! a teď už tam mám jenom vykřičník. Jednoho dne se oblékl normálně, vzal si košili a kalhoty, nesmrděl na dálku, padla mlha a někde v dáli by se mohlo zdát, že by to mohl být pěkný muž,“ vyprávěla pobaveně Ha Thanh.

Nezvyklý koníček

Kromě slonů se Arthur Sniegon zabývá také hmyzími koprofágy, tedy brouky, kteří požírají exkrementy jiných živočichů. Jde o poměrně nezvyklý koníček, který se u jeho partnerky nesetkal s nadšením. „Ha Thanh se za některé z mých zálib stydí,“ utrousil Arthur. A vzhledem k jeho sbírce se není čemu divit. „Prostě ho zajímají ho*nobrouci. Já mám fobii z exkrementů. Kdybych měla někde venku na něco našlápnout, tak tam ty boty radši nechám a dojdu domů bosa. Kdežto on je v tom furt. A pořád mi domů nosí exkrementy různých zvířat,“ prozradila herečka.

Jako by nestačilo, že exkrementy a brouci, kteří je pojídají, jsou samy o sobě zvláštní zálibou, Arthur ji skloubil i se svou vášní ke slonům. Během svých toulek Afrikou tak zkusil něco, na co by valná většina diváků 7 pádů Honzy Dědka zřejmě neměla nikdy žaludek a sloní trus i zkonzumoval.

„Je to taková tradiční babičkovská domácí meducína v Sahelu,“ hájil se Arthur. „Myslíš ten výluh ze sloních hoven? Jojo, je to tak. Měli jsme o tom hádku, že už mu nikdy nedám pusu,“ svěřila Ha Thanh Honzovi Dědkovi a předala mu Arthurův dárek, ho*nobrouka z Afriky. „Je z rodu Chalconotus, možná prvonález pro Kongo. A to ho*no u něj není,“ hájil dárek Arthur. „Ale jak myslíš, že ho chytil. Na med asi ne,“ dodala Ha Thanh.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.