Celebrity

21. března 2022 20:42

red

Halina Pawlowská jde z dramatu do dramatu. Narozeniny si užila přímo na natáčení

Halina Pawlowská slavila v ZOO narozeniny

Spisovatelka a vedoucí infocentra v seriálové ZOO Halina Pawlowská oslavila své krásné narozeniny přímo na place. Kolegové se nenechali zahanbit a pro herečku to bylo velké překvapení – téměř rána z čistého nebe.

Ve svůj narozeninový den Halina Pawlowská ani nevěděla, zda má na natáčení dorazit. Poctivě totiž nahlásila, že ji trochu trápí kašel, a ptala se, jestli vůbec může do ateliérů přijít.

„Volala jsem, jestli mám přijet, a bylo mi řečeno, že určitě, že mi udělají testy, a tak jsem si říkala, že jsem tu takový trochu trpěný chudák,“ vysvětluje se smíchem seriálová Lenka Hrabalová. „Vůbec mě to ani ve snu nenapadlo, opravdu to pro mě bylo překvapení. V jednu chvíli jsem dokonce nevěděla, co si s tím počít,“ přiznala.

Oslava přímo na place ZOO

Za přání ale byla velmi ráda a s humorem sobě vlastním zavzpomínala, jak se slavilo u nich doma. „Můj otec říkal, že každý rok je úspěch – že se ho člověk dožije, a musí se to proto oslavit. Vždy připíjel do 120, a kdybych to tak měla brát, tu cestu ještě vidím,“ hloubala Pawlowská.

S přáním se nenechali zahanbit ani kolegové ze seriálu ZOO, například Jana Švandová: „Přeju ti, Halinko, zdraví, pohodu, a hlavně – aby všechno bylo v té tvé zemi v pořádku.“ A záhy se přidal David Gránský: „Halinko, hlavně hodně zdraví, štěstí a spoustu krásných rolí, při kterých se budeme potkávat. Zkrátka – všechno nejlepší!“

A co by si sama oslavenkyně popřála? V tom má Halina Pawlowská jasno. „Sobě bych přála zdraví, přátele a hodně klidných dní. Obzvláště teď mi přijde, že jich je málo. Jdu z dramatu do dramatu a všechno je náročné. Přála bych si radost, abych ráno pocítila touhu něco zažít. A taky bych si přála cestu kolem světa, která se odehrává na velké lodi a stojí pět milionů. Ještě jsem nenašla sponzora,“ prozradila herečka, kterou můžete coby Lenku sledovat v seriálu ZOO vždy v úterý a ve čtvrtek na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.