Celebrity

17. září 2023 06:30

Michaela Vlčková

Hana Třeštíková nejvíce nosí černou, v šatníku má boty za desetitisíce

Hana Třeštíková promluvila o módě

Místostarostka městské části Prahy 7 Hana Třeštíková si myslí, že móda rozhodně není jednoduchá disciplína. Ona sama si raději nechá s outfity poradit, než aby byla součástí velkého přešlapu. Na drahé kousky si nijak zvlášť nepotrpí, v šatníku ale i tak má jeden pár luxusní značky bot, jejichž nejvyšší cena se může vyšplhat až k téměř šedesáti tisícům.

Režisérka a politička Hana Třeštíková je milovnicí módy, má k ní však velký respekt, jak sama řekla v rozhovoru pro Prima Ženy. „Je to složitá disciplína. Ráda si nechám od někoho poradit, co si obléci, protože nejhorší jsou módní přešlapy, obzvlášť, když je člověk veřejně známý,“ vysvětlila dcera slavné české dokumentaristky Heleny Třeštíkové.

Když má volnou chvíli, s potěšením vyráží na módní přehlídky. Naposledy zavítala na Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který se tentokrát konal v jejím rajónu, v Holešovicích.

Aby se vyhnula před důležitou společenskou událostí módnímu faux pas, prokonzultuje svůj outfit buď s těmi nejbližšími nebo rovnou s profesionály. „Občas si nechám poradit od módních návrhářů a třeba si od nich i vypůjčím nějaký kousek,“ přiznala producentka v rozhovoru po přehlídce módní návrhářky Vandy Jandy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Kopřivová, Decastelo nebo Třešničková. Hvězdy na přehlídce Vandy Jandy zářily i propadly

Co se týká barev, nejčastěji nosí černou, protože jí nejvíce padne. „Je to útěk do jistoty, než že by mi černá vyloženě slušela,“ myslí si Třeštíková, která je sestrou známého fotografa Tomáše Třeštíka.

Nejdražší kousek v šatníku

Politička si na drahé módní značky tolik nepotrpí, má však ráda vyváženost. „Nejvíce se mi líbí kombinace, když si koupím něco dražšího a doplním to konfekcí. Tím vytvářím balanc ve svém životě,“ nastínila místostarostka.

V jejím šatníku se ale přece jen občas objeví nějaké dražší kousky. „Měla jsem šaty od Lazy Eye, ale ty už jsem poslala dál. Snažím se oblečení recyklovat kvůli udržitelnosti,“ pokračovala.

Dále politička přiznala, že její aktuální nejdražší kousek v šatníku jsou boty značky Christian Louboutin. Cenu místostarostka městské části Praha 7 ale prozradit nechtěla. Na oficiálních webových stránkách nejnižší cena takových bot startuje na osmnácti tisících korunách. Nejdražší boty od této značky je pak možné pořídit až za zhruba 57 tisíc korun. Co dalšího producentka, režisérka a politička Hana Třeštíková řekla o módě, sledujte ve video výše.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.