Táňa Pauhofová slaví čtyřicáté narozeniny. Největší radost jí dnes dělá dcera

Jedna z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších slovenských hereček Táňa Pauhofová slaví 40. narozeniny. Přestože si své soukromí zrzavá kráska velmi střeží, sem tam se na sociálních sítích pochlubí fotografií malé dcerky Míly, která roste jako z vody. Jak se sympatická herečka dostala k herectví a jakými snímky se vryla divákům nejvíce do paměti?

Táňa Pauhofová, celým jménem Tatiana Pauhofová, se narodila v srpnu roku 1983 v Bratislavě. Po gymnáziu vystudovala Vysokou školu múzických umění ve svém rodném městě a první větší roli získala už ve svých 12 letech. Působí především jako filmová a divadelní herečka, cizí jí ale není ani dabing.

Přestože je úspěšnou herečkou, dlouhou dobu se chtěla stát plastickou chiruržkou a později také soudní lékařkou, od obojího však nakonec upustila. Hned po prvním roce studia herectví si Táňa zahrála velkou roli ve filmu Juraje Nvoty s názvem Kruté radosti (2002), za kterou získala cenu v oblasti filmové a televizní tvorby.

Mohlo by vás zajímat: Za volantem je jako doma. Umím řídit i kamion, chlubí se Táňa Pauhofová

O zakázky nemá herečka nouzi

I když Táňa Pauhofová pochází ze Slovenska, často se objevuje v českých filmech. V roce 2003 získala hlavní roli v české pohádce Čert ví proč, kde se objevila po boku Jiřího Mádla (36) a díky této příležitosti se také naučila perfektně česky.

Za tu dobu, co se věnuje herectví, si nemůže stěžovat na nedostatek zakázek. Ve většině případů herečka ztvárňuje role krásných, úspěšných žen, které o muže nemají nouzi. To ukázala například ve filmech Lída Baarová, Román pro muže, Všechno nebo nic či Po čem muži touží.

Táňa Pauhofová v 7 pádech Honzy Dědka:

Radost jí dělá především malá dcerka

Herečka, která dětství prožila v Bratislavě pod dohledem přísných rodičů, si nyní sama osahává roli matky a slíbila si, že bude při výchově daleko liberálnější a otevřenější než její maminka. Malá dcerka Míla za pár měsíců oslaví rok a mamince i tatínkovi Jonatánovi Pastirčákovi (30), který stejně jako Táňa pochází z hereckého prostředí, dělá velkou radost.

Čtěte také: Táňa Pauhofová poprvé ukázala obličej roztomilé dcery. Z fotografie čiší láska

„Má to všechny barvy duhy. Jsem nadšená i vystrašená. Denně se učím být matkou. Nejtěžší na tom všem je asi ten nový, zvláštní, velký strach, který tu bude už navždy. Takže mám co dělat, abych se s tím naučila žít,“ vysvětlila Pauhofová v rozhovoru pro slovenský deník Nový čas.

„Když se na malou dívám, cítím naprostou lásku, největší na světě. Táňa je absolutně fantastická máma,“ prozradil v rozhovoru pro Šarm Jonatán, který je partnerem půvabné herečky.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.