Celebrity

27. června 2022 10:28

Josef Šťastna

Herečka Vanda Chaloupková utekla z manželství po půl roce. Ukázala nového muže

Premiéra filmu Prezidentka

Jedna z nejnadanějších českých hereček Vanda Chaloupková (31) žije v obrovském pracovním tempu a zrychlený svět zasáhl i její rodinu. Být vdaná za prvního manžela vydržela jen půl roku. Po rozvodu do společnosti vyvedla nového přítele Honzu.

Herečka, kterou diváci znají například ze seriálu Slunečná, má za sebou velkou filmovou roli  představila se jako bodyguardka chránící hlavu státu v romantickém snímku Prezidentka. V jemné komedii si zahrála po boku Ani Geislerové (46).

„Chtěli jsme, aby všechny scény vypadaly reálně a abych měla skutečně svaly, takže jsem několik měsíců měla speciální jídelníček a svoji osobní trenérku. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny a žila jsem naprosto jiný život, než na jaký jsem byla zvyklá. Byl to skutečně jiný svět, pro mě úplně nový,“ uvedla sympatická herečka pro Prima Ženy.

Vdaná byla jen půl roku

Na premiéře filmu Prezidentka se objevila po boku současného přítele Jana Borýska. Nový vyvolený je prý podnikatel a zatím stačí zběsilému životnímu tempu své lásky. Do svatby se ale Vanda rozhodně nehrne. Jedno hodně rychlé manželství má už totiž za sebou.

„Bylo to rychlé, ale oba jsme se shodli na tom, že to asi nebylo dobře. A věřím, že když půjdeme každý svojí cestou, budeme šťastní,“ přiznala herečka pro deník Blesk.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.