Astročlánky

12. dubna 2020 13:00

Slunečná: Jaká jste postava ze seriálu Slunečná podle horoskopu? Beran jako Janek nebo Lev jako Týna?

Každé znamení horoskopu je jiné, stejně jako jsou jiné postavy ze seriálu Slunečná. S jakou postavou z vašeho oblíbeného seriálu vás pojí znamení hvězd? Zkraťte si čekání na další epizodu seriálu Slunečná, kterou na Primě vysíláme v úterý ve 20.15.

Beran je jako Janek Linhart

Janek Linhart je typický Beran – ambiciózní a úspěšný solitér, který neustále hledá nové výzvy i dobrodružství. Přetvařovat se moc neumí, což prokazuje velmi často, třeba odmítáním kontroverzních spoluprací, které by tak rádi navázali Roman a jeho otec. Když už miluje, tak naplno, to se jasně ukazuje na jeho vztahu k Týně. Pro Berany je typické, že když si něco usmyslí, tak toho také dosáhnou, a přesně takový je Janek – odmítnutí nemá v jeho slovníku, ani životě místo. Berani jsou přímočaří, proto je jen otázkou času, jak dlouho vydrží před Týnou předstírat, že není řidič Vilda, ale milionář Linhart. Jak se na to ale bude Týna tvářit?

TOTO JSOU NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI BERANA PODLE HOROSKOPU

Býk je jako Sylva Popelková

Když si Býk něco usmyslí, nic s ním nehne. A to je rys typický pro Sylvu Popelkovou, stejně jako fixace na peníze a hmotný majetek. Jinak by samozřejmě nemilovala Vildu, tedy vlastně milionáře Janka Linharta. Protože Býci očekávají, že jejich přátelé budou spolehliví, můžeme jen s obavami čekat, jak se bude Sylva tvářit na to, až jí Vilda prozradí pravdu o tom, kým skutečně je… Býci jsou, stejně jako Sylva, v konverzaci dominantní a vždy si prosadí svou, to krásně demonstrují Sylviny intriky s prodejem statku a přilehlých pozemků. Býci stojí nohama pevně na zemi, stejně jako Sylva. Žádné snění na obláčcích ani nezištnou lásku či soucit u od ní nečekejte.

VYVRACÍME MÝTY O KAŽDÉM ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Blíženci jsou jako Roman Maxa

Blíženci mají dvě tváře, typickým rysem jejich povahy je proměnlivost. Bez skrupulí dokážou měnit nejen svůj zevnějšek, ale i své přátele a názory. Také v této charakteristice vidíte Romana Maxu? Nejprve nejbližší Jankův kamarád a bratranec, který se zlehka proměnil v jeho skrytého nepřítele, který nevynechá moment, aby Jankovi neuškodil. Jednou z devíz Blíženců je talent pro navazování strategických partnerství a komunikaci, právě proto se Romanovi tolik daří v pletichaření, jakkoliv v byznysu jako takovém tak úspěšný není. Ve společnosti ale jako každý Blíženec platí za šoumena a je středobodem zábavy.

JAKÉ JSOU NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZNAMENÍ?

Rak je jako hospodyně Běta

Komu jinému by mělo připadnout nejdomáčtější horoskopové znamení než Bětě, hospodyni, která na statku vytvořila Týně a Sylvě v dětství teplý domov. Raci jsou citliví a chápající přátelé, proto bývají často vrbou pro své blízké, kteří jim svěřují své nejniternější pocity i trable. Když si Rak něco usmyslí, vše si pečlivě naplánuje, a pak už ho od jeho plánu neodradíte. Stejně jako Bětu, když se rozhodla chránit před pomluvami všech na statku Sylvu, o níž stále věří, že je to ta hodná holčička, kterou vychovala. Raci dají na ověřenou životní zkušenost a jsou pečovatelské typy. Není divu, že v Bětině kuchyni na statku je každému nejlépe. Zejména když si zakousne její vynikající kynutou buchtu.

PARTNERSKÝ HOROSKOP: KTERÉ KOMBINACE JSOU IDEÁLNÍ A KTERÉ BY SE SNAD NEMĚLY POTKAT?

Lev je jako Týna Popelková

Lev má přirozenou autoritu a je takovou osobností, na kterou všichni spoléhají, zkrátka stejně jako Týna Popelková, která po smrti svého otce Martina vede stejně pevnou rukou celý statek a přilehlé latifundie. Lvi jsou navíc praktičtí a nebojí se práce. Pojí se s tím bohužel i to, že si nenechají nic líbit, a když se jim něco nelíbí, rozhodně se o to podělí. A to platí i ve vztazích. Můžeme tedy jen hádat, jak se bude Týna tvářit, až jí Janek prozradí, kým ve skutečnosti je. Lvi totiž dokážou být často až příliš upřímní, rychleji jednají, než přemýšlejí. Aby Týna svého temperamentu a upřímnosti vůči Jankovi nelitovala…

10 NEJLEPŠÍCH VLASTNOSTÍ LVA

Panna je jako Julie Vacková

Klasické Panny jsou pracovité, spolehlivé a s přirozeným organizačním talentem stejně jako Julča Vacková, která se na statku věnuje hlavně účetnictví a finančním záležitostem, kromě toho, že vypomáhá i v sýrárně, ve výčepu, v kuchyni, v chlívcích… Zkrátka všude tam, kde je to potřeba. Panny jsou také poměrně diplomaticky založené znamení, a to Julie rozhodně je. Jinak by nedokázala žít ve společné domácnosti se svou matkou Lídou, která je často jako čtvrtodenní zimnice. Pro Panny bývá těžké se sblížit, své emoce si mnohdy nechávají pro sebe stejně jako projevy náklonnosti. Julii tento rys zavedl až do stavu, kdy je těhotná a odhodlaná své dítě vychovávat sama. Panny totiž milují nezávislost, takže se Julie rozhodla si své miminko nechat a vychovávat ho hlasitým protestům v rodině navzdory.

PANNA A 10 JEJÍCH NEJLEPŠÍCH ZNAMENÍ

Váhy jsou jako Tom

Váhy by rády žily v dokonalé rodinné harmonii, jen jim to stále něco kazí. Ukázkovým případem je Tom ze statku na Slunečné. Milující táta by pro své dva syny samozřejmě chtěl to nejlepší, ale několika špatnými rozhodnutími v minulosti, jakkoliv byly většinou motivovány ušlechtilými cíli, si svoji budoucnost trochu pokazil. Váhy bývají mnohdy nejisté, nerozhodné, často nervózní. U Toma se to projevuje zejména v komunikaci s jeho bývalou tchyní, která se snaží na svoji stranu přetáhnout jeho syny. Protože Váhy potřebují dostatek času na to, aby si utvořily promyšlený plán, pokud jej nemají, uchýlí se často k nevhodným řešením. Pamatujete si třeba, když Toma zatkla policie kvůli tomu, že u své tchyně přelezl plot, aby se dostal ke svým synům?

10 NEJLEPŠÍCH VLASTNOSTÍ VAH

Štír je jako Lída Vacková

Život se Štírem, to není procházka růžovým sadem. Své o tom dobře ví Franta, Štěpán i Julie Vackovi. S ukázkovým Štírem – Lídou žijí pod jednou střechou. Štíři berou všechno smrtelně vážně, ať už se jedná o rodinu, lásku, nebo cestu za bohatstvím. V případě Lídy to všechno sedí, stejně jako to, že Štír vám nikdy nic nezapomene. Věřte tedy tomu, že se má Týna Popelková za to, že nechala Štěpána stát před oltářem a podle Lídy v očích celé vesnice rodinu Vackových ztrapnila, na co těšit. Štíři bývají velmi vynalézaví, a i když dokážou být velmi dobrými loajálními přáteli, pokud se jim zprotivíte, dokážou vás zničit. A přesně to si umanula Lída.

JAKÝ BUDE MÍT DUBEN 2020 ŠTÍR PODLE HOROSKOPU?

Střelec je jako John Linhart

Kdo jiný ze seriálu Slunečná je Střelcem než úspěšný byznysmen a bonviván John Linhart. Střelců je v každé místnosti a společnosti plno. I když jsou přátelští a sympatičtí, budí zároveň i přirozenou autoritu. A jak se ve světě byznysu ví, Johna Linharta si proti sobě opravdu nechcete poštvat. Střelci jsou sebejistí, šarmantní a svobodní. V případě Johna to znamená, že jeden den domlouvá milionové kontrakty a druhý den laškuje v alkoholovém oparu polonahý na pražské Kampě se svou mladou milenkou. I to je pro Střelce typické – do milostných avantýr se vrhají po hlavě, bez jediného ohledu na možné důsledky. V životě, lásce i byznysu pro ně platí pravidlo „risk je zisk“.

ROČNÍ HOROSKOP 2020 PRO STŘELCE

Kozoroh je jako Hana Schwartzmüllerová

Kozoroh rychle odhalí každou faleš. Už tušíte, proč je Hana takovým trnem v oku Romanovi? Každý krok Kozoroha je sebejistý a promyšlený, stejně jako u předlohy z živočišné říše, kozorožce alpského šplhajícího po horských rozeklaných vrcholcích. U Hany to vše navíc vedle vlastní sebekázně „jistí“ i její všudypřítomné karty. Hana si jako typický Kozoroh dokáže poradit v každé situaci, a to i v momentě, když už balancuje lehce na hraně, ať už ve vztahu k Romanovi, Johnovi, ale i Jankovi. Nikomu z nich se nebojí do očí říct, co si myslí. Pokud má pocit, že tak činí pro dobro situace. Díky přirozenému smyslu pro humor dokážou Kozorozi naštěstí i sebevážnější situaci odlehčit.

JAKÉ JSOU NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI KOZOROHA?

Vodnář je jako Profesor

Vyčkávající snílci, kteří respektují lidskou individualitu, to jsou typičtí Vodnáři – stejně jako Profesor. Před manuální prací dávají Vodnáři přednost spíše myšlenkám, což na Profesora pasuje dokonale. Profesor se navíc o myšlenky v podobě filozofických mouder dávných géniů rád s kýmkoliv podělí, jen to na statku k jeho smutku nepadá zrovna na úrodnou půdu. Povinnosti jako takové nejsou nic pro Vodnáře, proto si Profesor tak váží toho, že svůj nový domov nalezl právě ve Slunečné, kde má prostor pro nečinné dumání mezi těmi, kdo ho mají rádi. Neznamená to ale, že by Vodnáři byli sobečtí, naopak. S těmi, kdo je jim blízký, se rozdělí o cokoliv, ať už je to moudrá myšlenka, nebo jídlo na talíři.

TOTO JSOU NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI VODNÁŘE

Ryby jsou jako Vilda

Typická Ryba je snílek – stejně jako Vilda. Jinak by totiž nemohl věřit tomu, že jej Sylva nezištně miluje a provdat se za něj bude chtít i v momentě, kdy zjistí, že není milionář Linhart, ale jen jeho řidič. Možná ale Sylvě křivdíme… Pro Ryby ani pro Vildu nejsou v životě důležité peníze, je podle nich sice fajn nějaké mít, ale není nutné se kvůli nim „sedřít“. Ryby jsou zkrátka pohodáři, kteří si rádi užívají všech rozmanitostí, co život nabízí. A když si přitom trochu zafantazírují, tím lépe. Vždyť svět je s nasazenými růžovými brýlemi vždy hezčí, ne?

10 NEJLEPŠÍCH VLASTNOSTÍ RYB

Nové epizody seriálu Slunečná sledujte během prázdnin v exkluzivních předpremiérách online v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.