Astročlánky

Aktualizováno 18. května 2022 12:28

Petra Kloidová

Vyvracíme mýty o každém znamení zvěrokruhu: Beran není agresivní a Býk líný

Každé znamení zvěrokruhu si s sebou nese cejch, který často není pravda. Asi každý známe třeba Lva, který není sobecký a pro okolí by se rozdal. Jaké další mýty se o slunečních znameních říkají a nemusejí být pravdivé?

Beran je agresivní

Berani nejsou agresivní, jen mají příliš energie, kterou neumí správně použít. Berani jsou zkrátka chodící pochodeň a zosobněná dynamika. S ním se rozhodně nudit nebudete.

Celou charakteristiku Berana najdete tady.

Býk je líný

Býci nejsou líní, jen nechtějí trávit čas na něčem, co podle nich za to nestojí. Býk se pomalu rozhoupává k akci, je rozvážný a opatrný, ale není líný.

Charakteristiku Býka najdete tady.

Blíženci vymysleli rčení kam vítr, tam plášť

Blíženci nemají dvě tváře, jak se říká. Ale jsou schopni vidět dvě strany jedné mince například během hádek. Díky tomu často mění názory, ale ne záměrně.

Blížence a jejich charakteristiku najdete tady.

Rak je naivní

Raci nejsou měkcí, jen se snaží důvěřovat lidem a ukázat jim jejich dobré stránky. Raci jsou málomluvní a při prvním setkání vám rozhodně neodhalí svou duši.

Podrobnou charakteristiku Raka najdete tady.

Lev je sobecké monstrum

Lvi nejsou sobečtí páni tvorstva, jen znají od začátku svou cenu a vytvářejí kolem sebe silnou zeď tak, aby je lidé nemohli využívat.

Lva a jeho charakteristiku najdete tady.

Panna je nudná

Panny nejsou nudné, jen potřebují čas na to se otevřít lidem a ukázat jejich pravé já. Ve chvíli, kdy je poznáte, je s nimi největší zábava.

Podrobnou charakteristiku Panny najdete tady.

Váhy jako nelogičtí romantici

Váhy nejsou nenapravitelní romantici, mnohé z nich dokonce ani romantiky nejsou, jen touží po lásce. Ale u těchto tužeb zůstávají racionální.

Váhy a jejich charakteristiku najdete tady.

Štíři jsou zlí

Štíři nejsou zlí, jen jednají v každé situaci velice intenzivně, proto se někdy jejich chování může zdát zlé.

Charakteristiku Štíra najdete tady.

Střelec je neschopný vztahů

Říká se, že Střelci jsou neschopni se zavázat. Pravdou ale je, že akorát hledají správnou osobu příliš dlouho. Ale ve výsledku jsou to milující osoby.

Celou charakteristiku Střelce najdete tady.

Kozoroh je na peníze

Pokud už máte něco špatného „vyhrabat" na Kozorohy, říká se, že jsou na peníze. Kozorozi jsou ale hlavně závislí na stabilních jistotách, kterou jim finance dokážou zajistit. I tak mají v životě i jiné priority.

Kozoroha a jeho charakteristiku najdete tady.

Vodnář miluje excentrismus

Vodnáři nejsou vždycky podivíni, jen přemýšlejí trochu jinak, než je většina lidí zvyklá. Mají tendenci vyčnívat, ale umí být úplně obyčejnými lidmi bez excentrických výstřelků.

Podrobnou charakteristiku Vodnáře najdete tady.

Ryby jako slaboši

Ryby nejsou příliš emotivní, jen jsou hodně napojené na vlastní emoce a intuici, ale rozhodně nepatří mezi „slabé" jedince.

Charakteristiku znamení Ryby najdete tady.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.