Jaký bude rok 2022 pro všechny Býky? Určitě lepší než ten minulý

Po roce 2020, který pro většinu Býků byl rokem velkých změn a transformačním roku 2021, kdy se museli těmto náhlým převratům přizpůsobovat, čeká na Býky rok nový. Rok, který jim nabídne užitečná přátelství, poznatky i společenské uplatnění. Jak přesně se bude dařit konzervativním Býkům v roce 2022, v roce nových nadějí?

Znamení Býka v astrologii řadíme mezi zemská a pevná znamení. Je symbolem zakořenění, největší vytrvalosti a stálosti. Stojí nohama pevně na zemi a obvykle se brání všem překvapivým novinkám, nepředvídatelným rizikům, zejména ve finanční sféře. „Co čert nechtěl,“ přesně tyto oblasti byly v minulých dvou letech podrobeny velkým zkouškám. Osud na Býky chrlil jednu nepředvídatelnou událost za druhou a oni byli podrobováni testování v přizpůsobení tradičního života novým hodnotám.

Příčinou těchto zrychlených událostí je z astrologického hlediska planeta revoluce Uran, která se již od poloviny roku 2019 pohybuje znamením Býka. A bude tomu tak i po celý rok 2022. Svým překvapivým vlivem zasáhne především zrozence druhé dekády znamení. Poskytne jim příležitosti k velkým změnám zejména v kariérní oblasti, ale zároveň je nabije energií, chutí do života a práce. A to určitě není k zahození.

V čem se bude Býkům v roce 2022 dařit nejvíce?

V nalezení vlastní identity a pevných názorů ve společnosti plné zmatků a chaosu. V navázání nových užitečných přátelství a ve společenských aktivitách. V těžkých chvílích roku je nemine velká protekce a ochrana hvězd nebo opora zdatných pozemských pomocníků. Nové naděje a plány je neopustí po celý rok. Zrozenci třetí dekády znamení se mohou těšit na velké cesty těla i ducha – na cestování do exotických a vzdálených zemí a poznání všeho, co člověka povznáší. Dosažení lidské moudrosti.

Kde na Býky číhá největší nebezpečí?

V pohodlnosti a neochotě se přizpůsobovat. Tyto roky nepřejí jejich klasické vyčkávací taktice. Dramatické společenské změny nutí všechny Býky k aktivitě, k uchopení osudu do vlastních rukou. Přehnaná touha po svobodě je také může přivést k výstřednosti či nemístné paličatosti.

Co mohou Býci v roce 2022 nejvíce vylepšit?

Svůj společenský život. Díky přátelským vztahům a skupinovým aktivitám dokážou lépe dosahovat svých cílů. S lehkostí se budou umět postarat o blaho své i svých přátel. Radou a skutkem přispějí na dobročinné účely, charitu či poskytnou humanitární pomoc. Stanou se velkorysejšími a druhými oblíbenějšími.

  • Největší úspěch roku 2022: Skutečné přátelství
  • Největší riziko roku: Nerozumné nárokování vlastní svobody

Zajímají vás horoskopy pro ostatní znamení? Základní i podrobnou předpověď na rok 2022 najdete v následujících článcích:

Charakteristiky muže a ženy narozených ve znamení Býka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.