zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Co vás dělá atraktivní? Napoví vaše znamení zvěrokruhu

1/12: Beran
Beran horoskop

Možná nosíte často kalhoty a míváte v lásce, stejně jako v práci, tendenci být šéfem. Občas můžete působit až příliš drsně, což navíc umocňuje fakt, že jednáte na rovinu a nebojíte se říct, co si o druhém myslíte. Pozor, muže to může někdy zastrašit. Jindy naopak ocení, že před nimi nic netajíte.

 

Na druhou stranu dokážete partnerovi „vnutit“ pocit, že jste přeci jen křehká žena, která potřebuje nejen jeho pozornost, ale především lásku. Výběr partnera je pro vás vzhledem k vašim vysokým požadavkům náročný, avšak ten, kdo obstojí, bude zavalován vaším respektem.

2/12: Býk
Býk horoskop

Tomuto znamení vládne Venuše. Proto si umíte pořádně užít jak křehké začátky vztahu, tak i jeho vyzrálost. Vaší doménou je smyslnost – oceníte prožitky všech vjemů. Dokážete plně využívat kouzlo a sílu dotyku. Díky tomu kladete velký důraz například i na kvalitu polštářů, povlečení nebo třeba prádla – to všechno je pro vás prioritou.

 

Protože je Býk zemské znamení, které stojí nohama pevně na zemi, ujistěte se, že partnerovi nechybí prostor, kdy může vyjádřit pořádně své pocity. Díky tomu bude váš vztah velmi stabilní a oba v něm budete jenom vzkvétat. 

 

3/12: Blíženci
Blíženec horoskop

Co je pro vás typické? Neuvěřitelná přelétavost myšlenek a pocitů. Pro partnera můžete být velmi okouzlující bytostí, protože se s vámi rozhodně nenudí. Máte ohromné množství koníčků a přátel. Ovšem tak rychle, jako si vybíráte nové a nové (zájmy i přátele), tak rychle ty staré ztrácíte. Partner se s vámi sice baví, ale ve finále nikdy neví, co vám zrovna prolítne hlavou a jak se k němu budete chovat.

 

Proto někdy zbrzděte. Zastavte se s partnerem a snažte se najít rovnováhu mezi srdcem a myslí. Uvědomte si, že ticho si můžete leckdy společně užít více než slova.

4/12: Rak
Rak horoskop

Vaším největším přáním je vytvořit pro svého partnera (i rodinu) pravý domov, kde se cítí bezpečně a zároveň z toho místa čiší souznění a harmonie. Jestli se sama cítíte dobře a partnerovi opravdu věříte, nebrání vám nic v cestě, abyste realizovali váš sen – šťastný domov plný lásky a porozumění.

 

Ráda svěřujete partnerovi svoje touhy a pocity a to samé očekáváte od něj. Jen buďte v tomto ohledu opatrná – přítel či manžel totiž může mít potřeby o něco odlišné od těch vašich. A jak poznáte ideálního partnera, který vám bude vyhovovat? Třeba že se s vámi vodí za ruku a sladce vás objímá – nejen doma, ale i na veřejnosti.

 

5/12: Lev
Lev horoskop

Toto znamení je pod vládou samotného Slunce, tedy středu sluneční soustavy. Vrcholem blaha je pro vás být středem pozornosti. V tu chvíli jste nejvíce velkorysou a loajální partnerkou. Dokážete velmi projevovat náklonnost a sympatie a současně i vytvořit dramatickou atmosféru plnou napětí. Bohužel máte potřebu stále všechny kontrolovat, což může manžel nést hodně těžce.

 

Udělejte si občas pauzu, vychladněte a v klidu se nadechněte. Zjistíte, že vám pak bude líp. Nebojte se, oheň ve vás hoří, i když zrovna nezpůsobuje požár.

 

6/12: Panna
Panna horoskop

V životě se držíte při zemi a na oko jste velmi racionální, což se moc neslučuje s romantikou a nějakými city. Nicméně máte nejspíše v oblibě staromódní námluvy, tradiční plesy, pikniky v přírodě – starší svět pro vás totiž představuje věk nevinnosti, upřímnosti a čistoty. Libujete si ve starších černobílých filmech plných romantických scén, které se vplíží do vašeho života a ve vás to začíná pomaličku vřít. V ideálním případě vám partner do života přinese světlo a jas a podpoří vaši staromilskou dušičku.

 

7/12: Váhy
Váhy horoskop

Vaše znamení vládne manželství. Proto se budete snažit, aby se s vámi váš partner cítil neobyčejně a výjimečně. Jste královnou romantických nocí. Krásná hudba, intimní osvětlení, příjemné barvy a jedinečné vůně – v tom všem se dokonale vyznáte a dokážete připravit svému partnerovi neskutečný zážitek. Není to jen tak, že jsou Váhy pod vlivem planety Venuše. Nikdo se tedy nemůže divit, že jsou vašimi prioritami krása a romantika.

8/12: Štír
Štír horoskop

Co se týká lásky, platí u vás pořekadlo: všechno, nebo nic. Milujete hluboce a dokonce dokážete odpustit i tehdy, když pociťujete křivdu. Jelikož se jedná o vodní znamení, jsou vaše emoce velice intenzivní a chcete vtělit každou část vašeho bytí do vztahu. To ale neuděláte jen tak, proto je pro vás velmi důležitý výběr partnera.

 

Ocení vás ti muži, kteří touží mít ženu, jež jim věnuje celou svou pozornost. Bude to totiž láska na plný úvazek. Patříte mezi jedny z nejvíce vytrvalých milenek, jejichž druhým jménem je „vášeň“.

 

9/12: Střelec
Střelec horoskop

Jste volnomyšlenkářka a máte svobodného ducha. Proto potřebujete partnera, který vám dá dostatek prostoru. Dokonalým partnerem by pro vás byl někdo, kdo s vámi kamkoliv vycestuje a bude si to užívat stejně jako vy. Ocení na vás, že jste samostatná bytost, která se nebojí zeptat se třeba v Indii na cestu.

 

Jako ohnivé znamení se taky nebojíte experimentovat v posteli. Stejně tak ráda objevujete dosud nepoznané i v cestování a rozhodně se nebráníte jakýmkoliv druhům kulturních nebo sportovních akcí. Partner se tedy s vámi nudit nebude.

 

10/12: Kozoroh
Kozoroh horoskop

Jste znamením vyznačujícím se přirozenou inteligencí, slušným chováním a citem pro spravedlnost. S vládcem Saturnem vám jde lehce plánovat budoucnost. Proto budete investovat čas a lásku jen do někoho, z něhož cítíte potenciál, že to bude navždy. Obdivujete lidi, kteří jsou ambiciózní stejně jako vy a kteří mají přirozenou autoritu a respekt. Oplýváte zemitou smyslností a máte jako ostatní zemská znamení smysl pro dotyk.

 

Dejte si však pozor, abyste rozpoznala, kdy obětujete váš vztah kvůli vaší práci. Snažte se to včas napravit, abyste pak nelitovala.

 

11/12: Vodnář
Vodnář horoskop

Vzhledem k tomu, že se jedná o nejvíce netradiční znamení zvěrokruhu, pravděpodobně bude takový i váš milostný život. Pokud se vám někdo líbí, uděláte nejlépe, když se s ním nejprve spřátelíte a začnete spolu sdílet své koníčky. Jakmile se vztah začne vyvíjet, budete potřebovat zdravou dávku svobody. Správný partner vaši nezávislost ocení a nebude ji považovat za hrozbu.

 

Soustřeďte se na rozvoj vašich zájmů a zároveň respektujte vašeho partnera. Jakmile si všechno ujasníte, můžete společně vytvořit dokonalé nekonvenční království. A jaké je s vámi milování? Plné překvapení!

 

12/12: Ryby
Ryby horoskop

Toto znamení je nejznámější tím, že je citlivé a schopné milovat bez hranic. Díky tomu, že nejste materialistická, můžete se více soustředit na vaše životní poslání a hluboké propojení duší. Váš partner si cení poctivosti, péče a je dobrým posluchačem. Sama byste si přeci nevybrala někoho, z něhož necítíte empatii, která je pro vás klíčová.

 

Ve vašem každodenním životě mají vysokou prioritu projevy lásky a náklonnosti. Během milování vám jde více než o propojení těl o spojení dvou duší, což tomu dodává úplně jiný náboj.

 

-šp-

 

reklama