Partnerský horoskop: Beran + Ryby

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – rychlého, odvážného Berana a snivé i citlivé Ryby? Jaké je setkání prudkosti s jemností a vnímavostí? Přečtěte si o lásce Berana a Ryb.

Jaké je partnerství dvou velmi odlišných jedinců – odvážného, prudkého Berana a vnímavé, obětavé Ryby? Překvapivě úspěšné a láskyplné, musejí se však oba vyhnout nerealistickým představám a chimérám.

  • Hlavní téma vztahu: Zvládnout a zužitkovat nevědomé podněty.
  • Pozitiva: Silná psychická přitažlivost, oba mají schopnost se navzájem léčit.
  • Negativa: Chaos. Podivné emocionální touhy, které mohou manifestovat ve formě alkoholismu, drogové závislosti nebo sexuálních výstřelků.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Díky kombinaci citlivosti a schopnosti jednat, dokážou vycítiti a odvrátit mnohá nebezpečí.

Potkává se první a poslední znamení zvěrokruhu. Počátek a konec. Beran, který stojí na začátku celého cyklu, a Ryba, která jej uzavírá. Beran je k Rybám přitahován jejich tajemným vyzařováním, jemným vábivým kouzlem i bezchybnou schopností vnímat jeho citové pohnutky a rozpoložení. A naopak Ryba bývá omračována beraní přímočarostí, bojovností, jednoduchostí, praktickým řešením životních trablů.

Určitě výhodnější je, když je ve vztahu ženou Ryba – malá mořská víla, kterou Beran muž zachraňuje, bojuje o ni a vůbec snáší kvůli své velké lásce všechna protivenství světa. Opačně může nastat problém, žena Beran může být pro rybího muže příliš samostatná a dominantní. Paradoxem je, že je to v životě velmi častá kombinace, mnoho mužů Ryb miluje beraní rozhodnost, praktičnost a smělost své velitelky a nikdy ji neopouští. A ženy Beran naopak v těchto mužích nacházejí rytíře pohádkového světa, který už neexistuje.

V jejich partnerství se spojuje výdrž a bystré vnímání. Energie s citlivostí a vnimavostí. Fantazie a kreativita Ryb se má šanci realizovat a prosadit i díky beraní odvaze, statečnosti a bojovnosti.

  • Dobrá rada: Mluvte spolu!

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Ryb si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Ryb:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.