Partnerský horoskop: Beran + Střelec

Jaké je partnerství dvou ohnivých znamení – aktivního Berana s ještě aktivnějším Střelcem? Jaké je setkání energie s entuziasmem? Přečtěte si o lásce Berana a Střelce.

Jaké je partnerství dvou dobrodružných povah – odvážného Berana a entuziastického Střelce? Určitě v mnoha ohledech hodně souladné, možná někdy až moc.

  • Hlavní téma vztahu: Najít vzájemně přijatelné uspokojení svých vášní a tužeb.
  • Pozitiva: Silná energie a nadšení pro věc.
  • Negativa: Fanatismus za „svatou věc".
  • V čem se ji bude dařit nejvíce: Ve zvládnutí praktických úkolů energicky a s nadšením.

Potkávají se dvě ohnivá znamení, takže soulad. Harmonie v základním chápání světa, stejná radost z podobných věcí, podobná touha po dobrodružství všedního dne, obdobný typ humoru a zábavy. Ale rozdíl tu je, a to zásadní. Střelec bytostně touží po osobní svobodě, nesnáší emocionální pouta, proto si často nechává otevřená zadní vrátka. Nedokáže jít do vztahu úplně naplno a to Beran vždy vycítí.

Beran není stálé znamení, dokáže být také pěkně záletný, ale když „do toho jde“, tak vždy v plné polní. Střelec nechápe, je volný, ve vztahu vyhledává svobodný pohyb a kdykoliv ucítí náznak čehokoliv trvalého, utíká. Jeho citová neuchopitelnost činí Berana více závislého na svém protějšku, což má tendenci kompenzovat si nevěrou. Kde naopak toto partnerství klape na výbornou, je jakékoliv spojení obchodní či přátelské.

Filozofické a humanitární podněty se tu spojují s konstruktivními činy. Oba bez zbytečné lítosti umí ofouknout bolístky a trápení druhých lidí, poskytnou účinnou pomoc i těm, kterým štěstí tolik nepřálo. Pro mnohé bude překvapením, že oba dohromady vynikají ve vojenské sféře nebo mají válečnictví v různých formách jako svého koníčka.

  • Dobrá rada: Zapomeňte na své „svaté války" a zkuste se domluvit.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Berana a Střelce si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Berana a Střelce:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.