Testy lásky

Aktualizováno 24. května 2022 14:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Blíženec + Rak

Jaké je partnerství mentálně čilého Blížence a citlivého Raka. V mnoha ohledech vzájemně inspirující a podnětné. Trable většinou vyplývají z rozdílnosti jejich povah. Přečtěte si o lásce Blížence a Raka.

Jaké je partnerství neposedného a čilého Blížence s citlivým, domácky založeným Rakem? V ideálním případě umí tito dva dostat rozum a cítění do rovnovážného vztahu. V opačném případě se utopí v malichernostech.

  • Hlavní téma vztahu: Jak dostat rozum a cit do rovnováhy.
  • Pozitiva: Praktické uvažování, schopnost přetvořit myšlenky v činy, pečlivé plánování a rozumné realizování. Domácí život.
  • Negativa: Nervozita, rozpory mezi vědomým myšlením a nevědomými motivacemi, bezobsažnost, utápění energie v malichernostech a maličkostech. Sklony k nekonečnému tlachání.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V budování a realizování praktického i citlivého rodinného zázemí.

Vzdušné znamení Blížence narazilo na vodní znamení Raka. Nemusí to být tak špatné, jak by to na první pohled mohlo vypadat. Blíženec do vztahu vnáší jiskru a ducha, Rak zase péči a starostlivost.

Blíženecká domácnost nepatří zrovna k nejvzorněji vedené, zato Rak v této oblasti vyniká. Dokáže vytvořit útulný domov v podstatě z ničeho, vzorně se postará o rodinu a navíc je milý. Pokud ho tedy nepostihne jeho nerudná lunární fáze, to je pak nesnesitelný. Zajímavé je, že i pověstnou náladovost Raků dokáže Blíženec lehce překonávat, je mu totiž většinou k smíchu. Ano, humor je kořením života a u Blíženců je to největší dar, který jim byl nadělen. Raci jsou občas trudnomyslní, plačtiví a vztahovační a blíženecký humor jim určitě prospívá.

Partnerům se daří ve všem, co souvisí se zdravím, výživou, s domácností a obchodem. Jejich domácí život je obvykle dobře uspořádán, v rodině panuje obecné pochopení pro zvláštnosti všech zúčastněných. Nápady dokážou realizovat i s peněžitým ziskem.

  • Dobrá rada: Nepodléhejte nicotnostem, různým emocionálním rozladěním a pokušení prožvanit život.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Blížence a Raka si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Blížence a Raka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.