Partnerský horoskop: Býk + Kozoroh

Jaké je partnerství dvou největších konzervativců zvěrokruhu – Býka a Kozoroha? V základech nejlepší, jaké si umíte představit. Ďábel se však skrývá v detailu. Do vztahu se časem může vkrádat trudnomyslnost, formálnost i zklamání. Přečtěte si o lásce Býka a Kozoroha.

Jaké je partnerství solidního Býka s ještě solidnějším, ale velmi ctižádostivým Kozorohem? Může být vynikajíci, férové a trvalé, ale občas také skoupé na city a radosti života.

  • Hlavní téma vztahu: Jak naložit s věčností, kterou jim hvězdy dopřály.
  • Pozitiva: Vyrovnanost, trvalost vztahu.
  • Negativa: Vypočítavost, tvrdost.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V budování velkolepého rodinného zázemí.

Tito dva spolu tvoří téměř dokonalý pár. Potkává se zdravý rozum, pragmatičnost, smysl pro tradice a smysl pro rodinu. Býk i Kozoroh jsou zemská znamení, oba jsou materiálně založení, oba pracovití. Tedy Kozoroh o poznání více, ale s Býkem se na společném fungování domluví náramně dobře. Rozumí si i v hloubce prožívání citů, Kozoroh proti Býku sice působí jako „studený čumák“, ale není tomu tak. Pod ledovou slupkou Kozoroh skrývá horoucí srdce. Navíc obě znamení jsou věrná znamení, což pověstné žárlivosti Býků vyhovuje. V čem může nastat problém?

No přeci jenom jsou to dvě „rohatá“ znamení. Oba si umějí postavit hlavu a chtějí, aby věci běžely zrovna podle jejich not. Pro společné fungování musí vždy jeden o krok ustoupit, většinou to bývá „moudřejší“ Kozoroh. Střetnout se mohou i nad rodinným rozpočtem, Býk je o něco marnotratnější, což šetrného Kozoroha pěkně vytáčí.

U obou se také může projevit ctižádostivá snaha o získání peněz i přání si společensky a finančně polepšit sňatkem a partnerstvím. Pokud budou do vzájemného vztahu vstupovat s čistými úmysly, jejich pragmatičnost a ctižádostivost je dovede nejen k bohatství a zabezpečení, ale i k prospěchu obou. V opačném případě se časem projeví vypočítavost, se kterou do manželství vstupovali a dokonale pokazí vše pěkné, co ti dva spolu prožili a mohou prožít v budoucnosti.

  • Dobrá rada: Buďte k sobě maximálně upřímní.

Všechny partnerské kombinace pro znamení Býka a Kozoroha si můžete přečíst zde:

Charakteristiky znamení Býka a Kozoroha:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.