Testy lásky

20. července 2021 04:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Lev + Kozoroh

Jaké je partnerství společenského, velkorysého Lva s ctižádostivým a houževnatým Kozorohem? Určitě zajímavé a zejména v pracovních či obchodních oblastech velmi přínosné. Překážkou mohou být jejich velká ega a přesvědčení o vlastní pravdě. Jaká je láska mezi Lvem a Kozorohem?

Jaké je partnerství společenského Lva s pracovitým a houževnatým Kozorohem. Velmi výhodné pro praktické, organizační a metodické stránky života. Úskalím je rozdílný pohled na způsob užívání těch radostnějších a láskyplnějších společných chvil.

  • Hlavní téma vztahu: Jak skloubit tvrdou sebekázeň, disciplinovanost s životní radostí a hravostí.
  • Pozitiva: Praktičnost, jasnost a přesnost myšlení, smysl pro organizaci, realističnost.
  • Negativa: Tvrdost, přísná sebekázeň, riziko převahy pesimistického přístupu k životu.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V praktických stránkách života, v obchodních záležitostech a v politické činnosti.

Ohnivé pevné znamení Lva potkává zemského Kozoroha. Poněkud obtížná kombinace. Oheň zemi neprospívá a naopak to také není nic moc. Země oheň dusí. Ano, dusivá atmosféra může nastat mezi těmihle dvěma. Lev by se rád velkoryse bavil, života pěkně užíval, ale Kozoroh cosi mumlá o tvrdé práci, disciplíně a střídmosti.

Oba jsou velcí individualisté, jednají hodně sami za sebe, takže dohoda mezi nimi je těžká, přetěžká. Lepší situace nastane, pokud je ve vztahu Kozorohem žena, u níž vítězí smysl pro rodinu, praktičnost, skromnost a Lvu poskytne i patřičný obdiv. Obrácená kombinace bude pro Kozoroha muže špatně stravitelná, rozhazovačné manýry Lvice a její záliba v luxusu se jemu a jeho peněžence obvykle pranic nelíbí.

Hvězdy však této dvojici nadělily nadání pro společné obchodní a politické záležitosti. Velmi často jsou schopní se dopracovat i značného společenského a finančního úspěchu.

  • Dobrá rada: Nic nepřehánějte a zkuste alespoň jednou týdně vyhovět tomu druhému.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.