Testy lásky

19. července 2021 04:29

Jiřina Köppelová

Partnerský horoskop: Lev + Střelec

Jaké je partnerství společenského, velkorysého Lva s optimistickým a dobrodružným Střelcem? Určitě v mnoha ohledech šťastné, chrání jej totiž dva největší dobrodějové astrologie - Slunce a Jupiter. Tuto šťastnou dvojici jen málokdy postihne skutečné neštěstí. Přečtěte si o lásce Lva a Střelce.

Jaké je partnerství společenského a hrdého Lva s optimistickým Střelcem? Naplněné dobrodružstvím, štěstím a radostí. Pokud tihle dva nebudou nic přehánět, mohou prožít šťastný a zajímavý partnerský život.

  • Hlavní téma vztahu: Jak zužitkovat štěstí, které jim nebesa štědře nadělila.
  • Pozitiva: Velkorysost, optimismus, intuitivní schopnost překonávat překážky, užitečnost.
  • Negativa: Přehnané projevy všeho druhu, chybějící sebekázeň a rozvaha.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V radostném a plném životě.

Harmonické spojení. Znamení stejného elementu – ohně. Tihle dva jsou si podobní, mají rádi stejné věci, mají podobné životní tempo a mají souladný světový názor. Rozumějí si. Střelec je tedy více volnomyšlenkář a snílek, ale i Lev dokáže mít hlavu v oblacích. Oba jsou hraví, zábavní, život ve dvou si užívají. Vzájemně podporují své sny. Společně jdou štěstí vstříc. Pro své potomky jsou inspirativními rodiči.

V čem může nastat problém? V momentě, kdy se střetne lví pýcha se střeleckou šokující kritikou. Pověstná Střelcova upřímnost dokáže spolehlivě zranit každé znamení zvěrokruhu, natož jeho krále. Lev potřebuje obdiv, nikoliv kritiku, to ví i Panna, která je v kritice mistrem nad mistry.

  • Dobrá rada: Vyhýbejte se extravaganci, okázalosti a přehnanému optimismu.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.