Partnerský horoskop: Panna + Štír

Jaké je partnerství kritické Panny s intenzivním Štírem? Překvapivě úspěšné. Spojují je vynikající organizační schopnosti. Panna obdivuje Štírovu rozhodnost a sílu, on zase její smysl pro detail. Při vzájemné toleranci velmi přínosný vztah. Přečtěte si o lásce Panny a Štíra.

Jaké je partnerství kritické Panny s vášnivým Štírem? Překvapivě velmi úspěšné, rozumějí si v praktických stránkách života, oba mají vynikající organizační schopnosti a smysl pro detail. Úskalím jejich vztahu může být rozdílnost v jejich emocionálním naladění. Štír je velmi vášnivým a intenzivním znamením, což Pannu může občas obtěžovat.

  • Hlavní téma vztahu: Všechno vyřešíme.
  • Pozitiva: Smysl pro organizaci, pořádek i detail. Důkladnost, solidnost. Hloubka myšlenek.
  • Negativa: Silná kritičnost Panny a prudké vášně Štíra.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: V komunikaci a v zaujetí pro téma.

Zemské znamení Panny se potkává s vodním znamením Štíra. Dva, kteří si mohou dobře rozumět. Panna umí ocenit skvělý organizační talent Štíra, obdivuje jeho rozhodnost, sílu a zaujatost pro věc. Štír oceňuje starostlivost, důkladnost, péči a solidnost Panny. Rozumějí si i v citových záležitostech, oba jsou hlubocí, i když Panna velmi nenápadným a skromným způsobem. Ve víru štíří vášně roztaje a vykvete, pochopí, že život je i o emočním prožívání a citových radostech. Štír se zase pod panenským vlivem ukázní a nedovolí si projevovat žárlivě hysterickou stránku své povahy. Zvláště ženy Štíři mají v sobě kousek mytické Gorgony, která umí ve víru své rozzlobené vášně zničit vše, co na vztahu bylo nebo mohlo být krásné. Panna jim to obvykle svým citovým odstupem nedovolí.

Přesto by si všichni Štíři měli zapamatovat, že Panna je cudné a plaché znamení. Rozhodně by ji tedy neměli vystrašit přemírou svých emocí.

  • Dobrá rada: Všeho s mírou, jak vášně, bojovnosti, tak kritiky.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.