Partnerský horoskop: Váhy + Štír

Jaké je partnerství šarmantní a příjemné Váhy s vášnivým Štírem? Může to být docela jízda. Štír svým majetnickým a žárlivým postojem může Váhu vytáčet až do bezvědomí. Váha zase Štíra svoji pověstnou nerozhodností. Přečtěte si o jejich lásce.

Jaké je partnerství krásné a příjemné Váhy s vášnivým Štírem? Slibuje lásku nebeskou, ale realita může být trochu jiná. Záleží na postojích obou zúčastněných. Pokud Štír bude projevovat své majetnické sklony a Váhy své sklony k záletnosti, budou mít problém.

  • Hlavní téma vztahu: Jak projít úskalími hlubokého citu.
  • Pozitiva: Talent pro lásku a to i fyzickou. Talent pro partnerství. Talent pro tvořivost a kreativitu.
  • Negativa: Žárlivost, posedlost Štíra a netečnost, nerozhodnost Váhy.
  • V čem se jim bude dařit nejvíce: Že by v sexu?

Kombinace vzdušného znamení Vah s vodním znamením Štíra v sobě nese potenciální výzvu i slabinu zároveň. Výzvou pro Váhu je získat partnerství šarmantního a tajemně svůdného Štíra, slabinou, že nikdy nepočítá s tím, že Štír je emocionálně výrazné znamení. Exaltované výlevy a scény Váha z duše nesnáší. Její neochota ke konfliktům Štíra dráždí, takže o to víc se do Váhy trefuje jedovatými a úsečnými poznámkami.

Pokud se tihle dva smíří s rozdílnou emocionální hladinou svých povah, mohou žít až v nebezpečně dokonalém vztahu. Doplňují se mentálně, oba jsou pracovití a organizačně zdatní, rozumějí si v sexu a oba si velmi cení partnerství. A i když Váha je poněkud přelétavá a miluje flirt, z manželství nikdy, pokud ji Štír svými žárlivými scénami nedonutí, neodchází.

  • Dobrá rada: Uvolněte se prosím!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.