Celebrity

28. října 2022 05:30

Vanesa Havlíková

Eva Holubová má po covidu plíce v jednom ohni. Být stále naštvaná vyčerpává, říká

Přestože herečka Eva Holubová (63) prodělala onemocnění covid-19 již před nějakou dobou, stále se potýká s nepříjemnými následky. Na sociální sítě pravidelně přidává fotografie a všechny sledující tak informuje o svém zdravotním stavu.

Eva Holubová, kterou můžete znát například ze seriálu Hořký svět, se už od začátku října potýká s různými zdravotními neduhy, spojenými s onemocněním covid-19. Trápí ji především problémy s psychikou, plícemi a nateklýma nohama.

Už začátkem října herečka informovala své fanoušky prostřednictvím sociálních sítí o tom, že je nemocná. Zmínila, že jí je tak zle, že sotva vstane z postele. Průběh své nemoci, která ji upoutala na lůžko, popisovala jako velmi těžké období plné slz a potu. Následky přitom pociťuje dodnes. „Natékají mi nohy a plíce mám občas v jednom ohni,“ posteskla si na sociální síti.

Eva Holubová v seriálu Hořký svět:

Evu Holubovou stále trápí postcovidové problémy

„Postcovidové stavy se ovšem vyznačují sebelítostí a špatnou náladou. Já to tedy pozoruji více na svém okolí. Ale být neustále naštvaná vyčerpává,“ svěřila se herečka, kterou můžete vídat online na iprima.cz v seriálu Hořký svět, v němž si zahrála maminku hlavního hrdiny Matouše Rumla.

Na špatný psychický stav herečce pomáhá zejména víra. „Ale ta je občas pouze pro silné a odvážné. Já doporučuji hravost, humor, nadhled,“ napsala na svůj Instagram a přiložila sérii fotografií, na nichž je mimo jiné i vědec Albert Einsten (†76).

Evě nejvíce pomáhá nadhled a humor. Pokud člověk dělá něco, co ho může rozveselit, podle ní by mu to mělo usnadnit zvládnutí podobných problémů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.