zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová si libuje v českých klasikách. Na jakém netradičním místě mívá svíčkovou?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 14.01.2022
Eva Burešová má po svém boku jednoho z nejznámějších kuchařů v zemi, společný čas s Přemkem Forejtem ale vyvářením neztrácejí a raději se věnují jiným věcem. Usměvavá herečka a zpěvačka překvapila v zábavné show nejen tím, že miluje české speciality, ale hlavně tím, kde nakonec její porce končí.

reklama

Když se Libor Bouček v úvodu soutěže Máme rádi Česko ptá, co má Eva Burešová ráda a co ji drží v naší zemi, určitě nepředpoklá takovou odpověď. „Knedlo vepřo zelo,“ vypálí bez váhání Eva, kterou si diváci zamilovali jako Týnu v seriálu Slunečná, v němž se nedávno stala hned trojnásobnou maminkou

„Svíčková,“ dodá ještě po kratičkém zamyšlení. Moderátor pořadu Libor Bouček je očividně v šoku, že subtilní Eva vyjmenovává tyto české klasiky, které rozhodně nepatří mezi zdravé dietní pokrmy. „Kam to dáváš?“ ptá se proto, a naráží tak na útlou postavu Evy, na níž nejsou tyto kalorické hříchy vůbec vidět.

Oblíbená herečka a zpěvačka, jíž se podařilo vyšvihnout mezi absolutní pěvecké špičky, když získala bronzového Slavíka, opět překvapí Libora svou odpovědí. „No do vlasů,“ směje se Eva, „všechno to mám ve vlasech.“ „Ty si dáváš knedlo vepřo zelo do vlasů?“ nestačí se divit Bouček, který si letošní Vánoce poprvé užil jako tatínek.

Eva Burešová.
Autor: FTV Prima Eva Burešová.

Eva Burešová a Přemek Forejt se vařením nezdržují

Žádný exces od Evy ale nečekejte, jídlo jí normálně z talíře, jen se jí občas dostane i do dlouhých kadeří. Kdo by si snad myslel, že jí její milované české speciality vyváří její přítel, slavný šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée Přemek Forejt, pěkně by se mýlil. Kvůli nabitému diáři obou partnerů totiž čas v kuchyni neztrácejí a místo vaření raději dělají úplně jiné věci.

Kromě Evy Burešové, již budeme nyní pravidelně vídat i jako Viky v novém seriálu ZOO, se můžete těšit na horolezce Marka Holečka, herečku Alenu Dolákovou, Petra Salavu nebo zpěváky Kamila Střihavku a Václava Noida Bártu. Nenechte si ujít zábavou show Máme rádi Česko v pátek od 20:15 na Primě.

Viky (Eva Burešová) se nedobrovolně vykoupe.

Eva Burešová má problém. Proč na ni v ZOO žárlí? Tady je ukázka z nového dílu

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , Máme rádi Česko , Máme rádi Česko online , Eva Burešová , Přemek Forejt , Libor Bouček , Václav Noid Bárta , Alena Doláková , Kamil Střihavka , vepřo knedlo zelo , svíčková , Slunečná , Nový seriál ZOO , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama