Seriály a filmy

19. listopadu 2021 05:00

Aneta Gretzová

Kdo se celou dobu skrývá pod vrstvou make-upu? Výzvu zúčastnit se Prostřeno! přijala dcera šampiona MMA

Prostřeno! XXIV (70) - Diana vypráví

Navenek působí Diana jako drsná holka. Prostřeno! prozradí, jaká je doopravdy pod povrchem.

Temné oční stíny, umělé řasy a vlasy nabarvené načerno. Nejmladší členka tohoto týdne má svůj typický styl, který nelze jen tak přehlédnout. Dianin tajemný look vyvolává v ostatních soutěžících řadu otázek a pocit záhady okolo páteční hostitelky přiživuje i její mlčenlivost. Dozvědí se hosté něco víc o Dianě alespoň na úplný závěr?

Podívejte se, jak Diana připravuje tchajwanský dezert:

Indicie o životě Diany přinese až šmejdění po domě, ve kterém bydlí s celou svou rodinou. Už jen samotný pohled do jejího teenagerského pokojíčku prozradí víc než dost. Koutek na hraní počítačových her, výzdoba s vesmírnou oblohou a vlastní malby na stěnách. Hostům to ale pořád nebude stačit, a tak se začnou vyptávat i u stolu. Diana na dotazy týkající se jejího make-upu odpoví s naprostým klidem. „Takhle se maluju i do školy. Není to nic speciálního, tohle jsem prostě já.“

Podívejte se, co všechno o sobě Diana prozradí:

Nevšední záliby ale nebudou to jediné, co šmejdění o Dianě prozradí. „Já jsem z toho úplně hin. My jsme byli v tělocvičně a já jsem zjistila, že Dianka má slavného tátu,“ vylíčí situaci Klára. Otec Diany totiž není nikdo jiný než MMA zápasník těžké váhy a dvojnásobný mistr České republiky v K-1 boxu Alexander „Kyborg“ Cverna. Zazní po tomto zjištění ještě nějaká kritika na Dianino vaření? Nebo se hosté budou bát, že by si to s nimi drsný tatínek vyřídil jako se soupeři v ringu? Nezapomeňte se dívat na páteční Prostřeno!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.