Iva Janžurová skončila v nemocnici. Kvůli zápalu plic zrušila všechna představení

Iva Janžurová (82) skončila kvůli zdravotnímu stavu v nemocnici. Oblíbená herečka se léčí se zápalem plic a musela zrušit veškerá představení.

Iva Janžurová je známá především z řady vtipných komedií, ve kterých ztvárnila mírně ztřeštěné postavy. Její nakažlivý úsměv baví český národ už bezmála půl století. Na první pohled si u ní všimnete její energie, která se hrne doslova jako lavina. Teď ale tuto věčně vitální herečku skolila nemoc. Kvůli těžkému zápalu plic skončila v nemocnici.

Mohlo by vás zajímat: Iva Janžurová: Proč odmítala hrát se svými dcerami? A jaké mají mezi sebou vztahy?

„Paní Iva Janžurová se pod dohledem lékařů zotavuje ze zápalu plic. Doufá, že se brzy vrátí na jeviště vynahradit, co zameškala. Ještě ji ale čeká několik dní domácího ošetřování,“ sdělil mluvčí Národního divadla Tomáš Staněk. Herečka byla hospitalizovaná naposledy v roce 2016, a to kvůli kardiochirurgickému zákroku.

Čtěte také: Iva Janžurová žije s dcerami v jednom domě a vzpomíná: Byla jsem špatná matka

Také divadlo Studio DVA už minulý týden zrušilo představení, ve kterém Janžurová hraje. Jezinky a bezinky se přesunuly na náhradní termín v roce 2024. Diváci se však nemusí bát, podle vyjádření divadla jejich zakoupené vstupenky zůstávají dále v platnosti.

Podívejte se, jak herečka oslavila své 80. narozeniny:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.