Celebrity

8. července 2022 14:15

Iva Kubelková s dcerou Natálkou ovládly Vary. Za jejich maskami se otáčely i dámy

Kubelková s dcerami ve Varech

Dcera Ivy Kubelkové (45) Natálie Jirásková (17) patří k nejobletovanějším ženám v Karlových Varech. Bedlivě si ji ale hlídá její partner Adam Mišík (25). Iva Kubelková s dcerou se objevily na jedné z honosných akcí v maskách. A nutno podotknout, že vytvořily hodně sehranou dvojici, za kterou se otáčeli muži i ženy.

Iva Kubelková i její dcera Natálie zažívají v Karlových Varech velké premiéry. Půvabná Natálka naplno prožívá svou první velkou lásku, jejím pozorným partnerem je zpěvák a herec Adam Mišík. Pro Ivu je zase premiérou, že do centra festivalového dění vzala dospívající dceru. Když se však Natálka a Iva objevily na honosném večírku, vypadal skoro jako sestry. Černé obličejové masky totiž dokonale pomohly setřít jejich věkový rozdíl a oběma dámám to velmi slušelo.

Kubelková pro magazín Showtime mimo jiné uvedla, že bude nejlepší, když dá své dceři nejen na festivalu volnost. Sedmnáctiletá Natálka si tak cestu od mladé slečny ke zkušené dámě bude muset prošlapat sama. Čekají ji vrcholy i pády – jako každého člověka.

Natálie je starší dcerou Ivy Kubelkové a jejího partnera George Jiráska. Studuje a v poslední době se intenzivně věnuje modelingu. V Karlových Varech mimo jiné zářila na přehlídce módní návrhářky Debbie Brown. Bude se tomuto oboru věnovat i v budoucnu? „Nevím, jestli je to cesta, kterou chci jít. Jsem ráda za jakoukoli příležitost, ale jsem teď spíš studentka než modelka, studuju jazykové gymnázium,“ prohlásila nedávno v Show Jana Krause.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.