Celebrity

15. září 2022 15:30

Tomáš Durčák

Jak dnes vypadá Stiflerova máma? Herecky stále září a měla už více než 200 milenců

Americká herečka Jennifer Coolidge (61) se do povědomí diváků nesmazatelně zapsala jako „Stiflerova máma“ ve filmové sérii Prci, prci, prcičky. Jak se za 10 let od vydání posledního dílu změnila a co dnes dělá?

Stejně jako „Stiflerova máma“ ve filmech se ani její představitelka v reálném světě rozhodně neštítí záletnických románků s příležitostnými milenci. V letošním rozhovoru pro Variety dokonce přiznala, že se právě díky této roli vyspala s více než 200 muži. „Hodně jsem si hrála na zralou sexy ženu a díky Prcičkám jsem zažila celou řadu sexuálních zážitků. Ten film mi přinesl spoustu výhod. Mimo jiné řekněme takových 200 lidí, se kterými bych se jinak určitě nikdy nevyspala,“ svěřila se odvážně Coolidge, která očividně ani navzdory svému věku nezahálí.

Jak vypadalo letošní předávání televizních cen Emmy?

V roce 2013  webu The Guardian přiznala, že její milostný život je z velké části podobný tomu, který vedla i ve své nejslavnější filmové roli. „Po Prcičkách jsem hodně randila s mladšími muži. Popravdě řečeno jsem s nimi randila dalších asi 10, možná 15 let,“ svěřila se herečka, která se mimo jiné vrhla na seriály.

Televizní role jí letos vynesla první cenu Emmy

Můžete ji znát například ze seriálů 2 Socky, Městečko záhad a loni se objevila také v minisérii HBO Bílý lotos. A právě za tu si letos odnesla své vůbec první prestižní ocenění Emmy, které je televizním ekvivalentem filmových Oscarů.

Během proslovu po převzetí ceny došlo k poněkud zvláštnímu incidentu, kdy produkce chtěla zkrátit hereččinu řeč a přejít k dalšímu bodu programu. Pustila proto zničehonic přes její slova nahlas hudbu. Jennifer však nastalý trapas vyřešila elegantně tím, že na pódiu místo mluvení začala tančit. Její reakce se velmi rychle stala virálním hitem internetu.

Kvůli potížím s hmotností oceněnou roli málem odmítla

Jennifer loni přiznala, že od pandemie trochu bojuje s hmotností, protože během lockdownů doma propadla jídlu a přibrala 18 kilogramů. „Strašně jsem se přejídala. Měla jsem obavy, že všichni umřeme, tak jsem se raději místo toho chtěla užrat k smrti,“ vysvětlila příčinu webu Page Six.

Kvůli kilogramům navíc se jí ani nechtělo zpět před kameru na natáčení seriálu Bílý lotos. Nakonec ji ale kamarádka přesvědčila, aby tak skvělou hereckou příležitost nezahazovala –⁠ a dnes jí Coolidge může jedině poděkovat. Právě tato role jí totiž vynesla první prestižní televizní sošku.

Sdílejte článek
Štítky pandemie nadváha herečka lockdown Cena Emmy Jennifer Coolidge Prci, prci, prcičky stiflerova máma

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.