Celebrity

6. května 2022 14:18

Tomáš Durčák

Nejvlivnější matky v Česku: Slova těchto pěti žen mají skutečnou váhu

Druhá květnová neděle je tu a s ní i Den Matek. A i když byste dnes měly myslet především na vlastní maminky, my se dnes podíváme na ty nejvlivnější matky v Česku, jejichž slova a činy rozhodně mají váhu.

Hana Gregorová

Manželka zesnulého kultovního českého herce Radoslava Brzobohatého a maminka umělecky rovněž úspěšného syna Ondřeje Gregora Brzobohatého Hana Gregorová (69) určitě patří k těm, na které se dnes stále upíná pozornost veřejnosti. A nejen proto, že její syn Ondřej se rozhodně potatil a nemá problém na sebe strhnout pozornost celé společnosti. Hana žije se svým přítelem Ondřejem Koptíkem (37) a mimo jiné má stále plno starostí s dědictvím nejen po svém manželovi, ale i svých rodičích, které obsahovalo mimo jiné řadu nemovitého majetku, jež samozřejmě vyžaduje spravování a údržbu.

Anna Jágrová

Maminka hokejové legendy Jaromíra Jágra Anna (75) také nemá problém dostat se na přední stránky médií. Stačí, když se rozhodne něco veřejně prohlásit a novináři mají okamžitě pohotovost. Aby taky ne, když zejména soukromý život jejího syna patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším tématům českého showbyznysu. Jaromír musí být při výběru partnerek obezřetný, maminka by mu mohla na veřejnosti dosti zavařit. On sám na její rady určitě dá.

Lenka Marešová

Moderátor Leoš Mareš patří k nejsledovanějším Čechům na sociálních sítích, ale soukromí své maminky Lenky (67) si veskrze dobře hlídá. Dřív se tu a tam do médií vyjadřovala. Letos ku příležitosti svých šestačtyřicátých narozenin Mareš na Instagramu zveřejnil 46 let starou fotografii své maminky, která ho na ni jako novorozence drží v náručí a kterou mu dle jeho slov sama poslala. Faktem ale je, že Lenka Marešová má příležitost promlouvat do duše pravděpodobně nejsledovanějšímu a nejlépe placenému moderátorovi v České republice, a to už něco znamená.

Monika Bianis Štiková

Rodina Štikova patří už řadu let k těm nejsledovanějším a nejzmiňovanějším v rámci českého showbyznysu. Kamkoli se maminka Monika nebo dcery Ornella a Charlotte hnou, cokoli řeknou, je vysoce pravděpodobné, že si o tom dříve či později budete moci přečíst. Jejich slova tak rovněž mají svou váhu a zejména Monika Bianis Štiková, která letos v červnu oslaví padesátiny, rozhodně o pozornost médií nemá nouzi. Nejen proto, že se v roce 2020 provdala za výrazně mladšího hokejistu Petra Biniase (25), ale také proto, že pravidelně řeší spory s některou ze svých dcer. Tak snad se aspoň na Den matek rozbouřené vody uklidní.

Podívejte se, jak Lucie Bílá slavila narozeniny:

Lucie Bílá

Královna české hudební scény Lucie Bílá (56) je maminkou už celkem 27 let. Právě tolik totiž letos v březnu oslavil její syn Filip, kterého má se svým bývalým partnerem Petrem Kratochvílem a který se rovněž věnuje zpěvu. O jejím vlivu snad ani netřeba diskutovat a je dost dobře možné, že když odhlédneme od sociálních sítí, mají slova právě Lucie Bílé ze všech českých maminek stále tu největší váhu. Navíc se teď kromě svého syna může těšit i ze spokojeného vztahu, který má již více než 6 let s fitness trenérem Radkem Filipim.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.