Celebrity

24. října 2022 11:18

Josef Šťastna

Jak dnes žije vdova po Václavu Postráneckém? Stále pečuje o rodinný poklad

Fenomenální herec Václav Postránecký zemřel v květnu 2019 ve věku 75 let. Vdova Helena Postránecká (75) popsala, jak dnes žije bez muže, kterého tolik milovala a ctila.

Když Václav Postránecký v květnu 2019 prohrál boj se zákeřnou rakovinou, byla to rána pro jeho kamarády a hlavně pak pro rodinu. Vdova Helena ale věděla, že musí sebrat síly a jít životem dál i bez milovaného Vašíka.

Paní Helena, která s manželem vychovala dceru a syna, dnes o sebe stále pečuje a usmívá se, že mnozí jsou přesvědčení, že musí mít za sebou nějaké plastické operace.

„Já jsem ale nikdy nepodstoupila žádnou omlazující metodu, máte moje slovo. Nedávno mě navštívil syn, vzal mi tváře do dlaní a říká: Mami, to není možný, kde máš vrásky?“ uvedla se smíchem pro deník Aha!

Václav je tu pořád se mnou

Ženu, která byla tanečnicí a zahrála si také v několika filmech, dopředu žene také péče o milovaný dům v v Říčanech, který manželé zvelebovali jako svůj vysněný rodinný poklad.

„Jsem tu ale šťastná a Václava tu pořád mám. Na jeho pracovnu nikdo nesmí sáhnout. A mám tu také jeho nejoblíbenější hrneček, ze kterého tak rád pil, jeho Buddhy a spoustu dalších věcí, díky kterým ho mám stále na očích,“ dodala vdova, která byla vždy ráda, že její Vašík mohl zemřít tam, kde to miloval. Již dříve vysvětlila, že na poslední dny se vrátil do domu v Říčanech a odešel obklopen milující rodinou.

Sdílejte článek
Štítky Václav Postránecký Říčany Gautama Buddha Aha!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.