Mrtvý Vyskočilův syn měl vztah s Miss Stočesovou. Rozchod ho bolel, ale bojoval

Zemřel syn Ivana Vyskočila

Herec Ivan Vyskočil (75) oplakává svého syna Jakuba. Ten ve věku 46 let spáchal sebevraždu. Před smrtí zanechal dopis na rozloučenou, ve kterém vysvětlil svůj osudový krok. Jakub Vyskočil platil za úspěšného muže, v minulosti dokonce chodil s Miss ČR 1998 Kateřinou Stočesovou (42). Rozchod nesl velmi těžce.

Syn Ivana Vyskočila v noci ukončil svůj život. Podle informací CNN Prima NEWS se podnikatel zastřelil. Redakci tragickou zprávu potvrdil přímo šokovaný otec. Po sobě zanechal dopis na rozloučenou, ve kterém vysvětlil, proč se rozhodl opustit tento svět.

Redakci Prima Ženy se podařilo spojit se zdrceným otcem Jakuba. „Můj syn byl pod velkým psychickým tlakem,“ svěřil se Ivan Vyskočil v rozhovoru. A poukázal na to, že Jakub spáchal sebevraždu kvůli jinému podnikateli. Vše ale nyní vyšetřuje policie.

Jakub Vyskočil vedl společnost BusLine, která patří mezi největší autobusové dopravce v zemi. Zaměstnává přibližně 700 řidičů a stovku dalších zaměstnanců. Syn známého herce byl považován za úspěšného muže. Podle informací webu Prima Ženy může jeho smrt mít přímou souvislost s podnikáním.

Emotivní rozchod s Kateřinou Stočesovou

Jakub byl považován ze velmi emotivního a citlivého muže. V minulosti například velmi špatně nesl rozchod s Miss ČR 1998 Kateřinou Stočesovou, se kterou plánoval založit rodinu.

„Moje Katko, jsem sám. Ráno se probouzím a Ty nejsi vedle mě. Pořád to nemůžu pochopit. Ještě včera jsi tu byla, cítil jsem Tvou vůni, vnímal Tvou blízkost. A najednou je to pryč. Chodím bytem a jsem tak sám. Nevím, co se se mnou děje. Vše, co dělám, ztrácí smysl, stále na Tebe myslím a nemůžu s tím nic dělat. S Tebou odešlo všechno, co jsem měl, všechno, co jsem si přál,“ napsal v dopise, který Stočesové zaslal prostřednictvím deníku Blesk.

Později se ale z rozchodu oklepal, našel si jinou ženu a založil vytouženou rodinu. Zdálo se, že se usadil a své životní kroky pevně řídí. Proč přesně sáhl po zbrani, vyšetřuje nyní policie. Podle jeho otce Ivana Vyskočila neměl rodinné problémy, ale psychicky ho týral jiný muž.

Sdílejte článek
Štítky smrt rodina sebevražda BusLine vztah herec Česko Kateřina Stočesová Ivan Vyskočil Jakub Vyskočil

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.